Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról, hogy egy nőnek nem azzal kell leélnie az életét akibe szerelmes hanem azzal aki megbecsüli őt?

Figyelt kérdés
2020. okt. 5. 20:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
35%

Alap.


Sok nő szerelmes drogos barmokba, olyanokba, akik verik és futtatják is őket. Jó...mondjuk az ilyen meg is érdemli.

2020. okt. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
68%

Semmi. Lelke rajta. De nem lesz jó vége, az is tuti.

Megbecsüli? Meddig? Amíg rá nem jön, hogy ha ló nincs, szamár is jó? Ahh... Szerelem nélkül semmi nincs, ezt jól vésse be mindenki magának.

2020. okt. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
84%
Az a véleményem, hogy utána be fog savanyodni a nő. Azért ahhoz kell szerelem, hogy összejöjjenek.
2020. okt. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
32%
Megbecsüli... Aham. Mert, titkon reméli, hogy a nő beleszeret. Ami így is lesz, de mivel a férfi ostoba (aki ilyenbe belemegy az az), észre sem fogja venni. Reménytelen.
2020. okt. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
80%
Nem akarok szerelem nélkül valaki mellett csakúgy kikötni. Inkább vagyok egyedül, míg nem leszek szerelmes, nem is tudom megjátszani magam.
2020. okt. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
41%
Szerelmes vagyok a barátomba,de csak azért nem lennék vele.Mindennek passzolnia kell,a szerelem nem elég egy kapcsolathoz.
2020. okt. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
82%
Első lépésként ne legyen szerelmes olyanba aki nem becsüli, és máris közelebb kerül a boldogsághoz.
2020. okt. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
35%
Inkább azzal aki rajong érte. Ha a nő a szerelmesebb annak általában nincs jó vége.
2020. okt. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
81%

Élje le azzal az életét akit választ, ha az a másiknak is megfelel.

Ha szarul választ nem sajnálom, ha jól nem irigylem... ennyi.

2020. okt. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Biztos kattos vagyok, de érdekes módon ha egy fiú látványosan érdeklődik utánam és megbecsül az inkább taszít. Pedig józan ésszel azt mondom, hogy a szerelem nem elég, kölcsönös tiszteletnek is kell párosulnia hozzá. 23/L
2020. okt. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!