Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van itt olyan akinek nem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan akinek nem a férje élete nagy szerelme? Le lehet így élni egy életet?

Figyelt kérdés
2021. aug. 18. 18:34
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
93%
Volt.Már elváltunk,de úgy érzem nem a szerelem hiánya miatt.
2021. aug. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
89%
Le lehet. Döntés kérdése.
2021. aug. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
78%
Le lehet, de nem ajánlatos.
2021. aug. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
85%

Hát ez szar ügy.

Ha lehet el kell kerülni.

2021. aug. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
63%
Lehet. Mi jól elvagyunk, pedig nem az életem szerelme... De ki tudja hogy megtalálnám-e azt valaha is?
2021. aug. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
78%

Nem ő volt életem egyik nagy szerelme, de amikor beleszerettem a férjembe, simán stornózta a fejemből azt a 20 éves kori nagy szerelmet. Viszont 8 év alatt sikerült belőlem még az írmagját is kiirtani a szerelemnek és azóta, 5 éve nagyon boldogtalan vagyok. A legrosszabb azóta, amióta szerelmes lettem másba 3 évvel ezelőtt. Hát ez tényleg maga a pokol, amikor rájössz, hogy már nem lehetsz szerelmes se, mert mindenki foglalt körülötted és nem csak amiatt szenvedsz, mert nem lehettek együtt soha, de magadat is megveted a vágyaid miatt.

De én nem színészkedek. Így azért lehet bírni, őszintén. Tudja a férjem is, hogy már nem szeretem és azt is, hogy mást szeretek. Nem is fekszem le vele. Nem érdekel, ő mit csinál. Ha színészkednem kéne, már rég elváltam volna, mert azt nem bírom.

2021. aug. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
78%
Nem lehet. El is váltunk amikor beleszerettem másba
2021. aug. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
88%

"Ha színészkednem kéne, már rég elváltam volna, mert azt nem bírom."


Tehát kifele se színészkedsz, befele se színészkedsz, akkor minek vagy vele?

2021. aug. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
81%
Simán le lehet.
2021. aug. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
69%
Legjobb barátnőm valószínűleg úgy éli le, és egész jól elhazudja magának, hogy tök jó ez. Kivéve, amikor épp megtalálja élete szerelmét valaki másban.😕
2021. aug. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!