Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van itt olyan akinek nem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan akinek nem a férje élete nagy szerelme? Le lehet így élni egy életet?

Figyelt kérdés
2021. aug. 18. 18:34
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
79%
8-as, a gyerek és az anyagiak miatt. Azon kívül nem sűrűn vagyok szerelmes, ha meg mégis, akkor nem viszonzottan, szóval semmi értelme elválni.
2021. aug. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
37%
Mennyiért maradsz vele? Csak kíváncsi vagyok, mennyibe vagy.
2021. aug. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
72%

:D Na nehogymár azt hidd, hogy pénzel engem. Mondtam, hogy nincs szex, miért fizetne? Ő segít fenntartani a házamat, a rezsi, stb., cserébe nem albérletben lakik.

Gazdasági érdekközösség, ami a házasságnak egy nem elhanyagolható része.

2021. aug. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
77%
Te tartasz albérlőt, nem én... Csak megkérdeztem, mennyiért.
2021. aug. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
90%
Mondjuk azt, hogy a rezsi és a kaja feléért.
2021. aug. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
87%
Eletem szerelmevel mostanaban fogunk szakitani, tehat sajnos nem o lesz a ferjem. Mar ha egyaltalan ezek utan ferjhez fogok menni, de ha megis, meg egy ilyen szerelem biztos nem lesz az eletemben.
2021. aug. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
93%
Szerelmes voltam vagy 20 évig a volt férjembe (persze nem nonstop lángolva, hanem hullámokban voltak jó s rossz idők), aztán megcsalt, s elváltunk, mert nem tudtam volna egy se veled se nélküled drámában élni bizalom nélkül. Nagyon fájt pont azért, mert szerettem. Aztán egy új szerelem jött, s szép lassan, majd egy év alatt, felülírta, s már úgy látom, nem is illettünk össze, akkor is, ha maradtak emlékek, s megszokások, amik hiányoznak néha. Most még sok bennem a rózsaszín pillangó is, ha látom, ha ézem az illatát, hallom csak a hangját el vagyok alélva, de közben már látom a hibáit is, s kezd kialakulni egy mélyebb ragaszkodás is. Nem tudom, melyikük lenne vagy lesz majd visszatekntve életem nagy szerelme. Most őt szeretem, és akarom is jól szeretni, s remélem ez kölcsönösen tud sokáig, akár halálunkig hullámozni köztünk.
2021. aug. 20. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
86%
Le lehet, boldogtalanul. Én elváltam.
2021. aug. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
52%
Le lehet, mert "életed szerelme" nem létezik. Vagy akit annak gondolsz, együtt élve, lehet 4-5-10 éven belül kiábrándulsz.
2021. aug. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 tambi3 ***** válasza:
Naponta ezrével láthatod azon kedves, ifjú, sőt (kívül) gyönyörű hölgyeket, akik nem a férjükbe, hanem férjük pénzébe (vagy egyéb anyagi javaiba) "szerelmesek"... Ők nem a szerelmet, hanem a "biztonságot" választják. Lehet így élni, sőt sokaknak bejön a "hajó". Az más kérdés, hogy sokkal tisztességesebbnek tartom az "útszéli ... lányokat", mert ők legalább nem hazudnak.
2021. aug. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!