Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » 6 éve vagyunk házasok van 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

6 éve vagyunk házasok van 2 gyerekünk. Kezdem úgy érezni hogy ez már rég nem olyan mint volt szerintetek ? A többi lent

Figyelt kérdés
Nagyon elhanyagol sosincs olyan idő hogy mi együtt vagy családi program . Elkezdte a futár munkát 3 hete minden nap 11 kor ér haza . Ez már mindig így lesz ugy érzem . Ma ezt mondtam neki azt mondta neki ez így nem jó hogy ezt mondom fejezembe hülyeséget beszélek . Eddig mindig úgy ugráltam ahogy neki kellet ha épp velem akkart lenni . Most meg ez neki nem számít hogy közel kerüljünk egymáshoz
2021. aug. 17. 15:40
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Nem vagy ezzel egyedül. Le kell ülni beszélgetni, mert az elhidegülésnek válás szokott a vége lenni. És ha már nagy a távolság, akkor baromi macerás visszacsinálni, és sokszor nem is sikerül. Ilyenkor szokott befigyelni a harmadik, és akkor megint csak vége.
2021. aug. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%
Gondolom a pénz meg jó amit megkeres vele. Ha a pénz nem érdekes annyira,mond meg neki inkább kevesebb pénz, több közös program mint sok munka, a vágyad
2021. aug. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Minden a pénz ? Én most gyeden vagyok felajánlottan azt is hogy megyek vissza dolgozni csak legyünk több időt egymással így ha 2 ember dolgozik neki nem kéne megszakadnia. De erre már nem kaptam választ .
2021. aug. 17. 16:47
 4/8 anonim ***** válasza:
44%

3as jogos a részedről. 2es vagyok.

Két gondolatom van!

Csakazért is bizonyítani akar,hogy el tud tartani titeket.

Nem jön be neki a családosdi. Én imádom a gyerekeket,de tudom hogy sok pasi nem,mert a hiszti a gyerekkel járó kellemetlenségek,eltérő nevelési elvek idegesítik.

2021. aug. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
43%
óóó nagyon sokszor hallottam már ezt, nagyon sok hölgy panaszkodott már erről, aztán megcsalás lett a vége, aztán még 1x majd még 1x, de a párjával maradt,
2021. aug. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha nem kaptál rá választ, az talán beleegyezés volt a részéről, nem? Amúgy, ha kapod a GYED-et, minek mennél vissza dolgozni?
2021. aug. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egy munkaalapú társadalomban sajna ez van, hajtani kell a mani után, nincs más. Így az érzelmek, a kapcsolatok b*nak rá.

De ez kellett ennek a nípnek nem is 1×, akkor legyen ez.

2021. aug. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Emögött van valami más is,hacsak nem ilyen munka fétises

a csávó...Mert a mókuskereket nem sokan szeretik igazán,

de ha valamit el akarunk vele takarni,vagy tüntetni,

illetve nem kell miatta otthon lenni,arra bizony tökéletes kifogás.

2021. aug. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!