Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy bírod, hogy a házastársad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy bírod, hogy a házastársadnak semmi tartása nincs a szüleivel szemben?

Figyelt kérdés

Én férjem édesanyjához való viszonyulása miatt gondolkodok már a váláson. Soha semmi szeretetet nem kapott tőle, csak a bántást, de mégis első szavára ugrik mégis. Semmi tartása nincs vele szemben.

Tökéletes lenne a házasságunk, de ezt egyre kevésbé bírom, már a váláson gondolkodok.

Ismerkedéskor távol tartott az édesanyjától, azért nem láttam bele ebbe a helyzetbe.

És ahogy telik az idő, nem hogy beletörődök, beleszokok, inkább egyre kevésbé bírom.


2021. aug. 12. 22:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem látom. Amikor kinyílt a csipája a vénasszonynak, megbeszéltük, hogy én innentől nem kívánom őt látni soha többé. A férjem természetesen mehet hozzá, amikor csak akar, de én és a gyerekek a közelèbe sem megyünk. A férjem okos ember, megért engem és ő is látja, milyen az anyja. Néha beugrik hozzá 10 percre és annyi.
2021. aug. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
8%

Ne versengj a fèrjed èdesanyjàval 🙃

Elhiszem, hogy bizonyos IQ szint alatt vetèjtàrsat làtsz benne, viszont az èdesanyja. Ha elvàlsz a fèrjed sztem nem veszít semmit...

2021. aug. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#1 Nem az anyóssal van gondom. Azaz jelenleg nem arra irányul a kérdésem. Hanem, hogy az én férjem nem látja milyen az anyja. Ezzel.

#2 Szerintem te meg sem értetted amit írtam.

2021. aug. 12. 22:52
 4/7 anonim ***** válasza:
12%

2 vagyok. Nagyon is megèrtettem.

Mi az, hogy nem làtja? Az anyjàról beszèlsz valszeg jobban ismeri, mint te. Lehet, hogy elfogult vele, mivel èdesanyja, de ebben az esetben sem neked kell felnyitnod a szemèt.

Az ő kapcsolatukba neked sem beleszólàsod, sem közöd nincs.

Szoksz vagy szöksz

2021. aug. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

2 ,4es éld ki magad máshol!

Mi történt pontosan?

Beleszól az eletetekbe?

Ha nincs tartása az baj mert nem szabadulsz

2021. aug. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja, nekem már ex az ilyen pasas :D Eszem ágában nem volt hozzámenni sem.
2021. aug. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nézdd meg az anyját vedd el a ...
2021. aug. 15. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!