Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek ez jó megoldás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez jó megoldás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tündi vagyok.

Arról lenne szó, hogy több, mint 1 éve párkapcsolatban élek. Nagyon szeretjük egymást Van egy kislányom, aki nem közös. De szeretnénk majd egy közös gyereket is. Csak albérletbe egy kicsit nehéz még egy gyeteket bevállalni. Régen már a házasságról is szó esett. Csak akkor még korai lett volna. Közben én erdeklődtem a babkomtól a babaváró hitel iránt és kiderült, hogy a feltételek alapján megfelelnénk, csak a házasság hiányzik. Amúgy is szeretnénk majd esküvőt meg babát. Nem gáz szerintetek, ha felhozom neki a házasság témát? Mert, ha megkapnánk a hitelt, abból rendelkeznénk öneővel ahhoz, hogy saját lakásunk legyen és végre úgy élhetnénk. Nagyon szeretem a párom és ő is és végre szeretnék egy közös, biztos életet. Tudom, hogy lesz olyan, aki elítél ezmiatt. Talán olyan is, aki megért. Nem érdekházasság lenne, csak ezzel elősegítenénk azt, hogy jobb jövőnk legyen.

Köszönöm annak, aki válaszol.


33N


2021. aug. 11. 12:37
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Sztem nem gaz. Az elethez penz kell, a jo elethez meg sok penz kell.
2021. aug. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Egy kapcsolat úgy működik jól, ha megbeszélitek, hogy milyen jövőt képzeltek el. Ha a házasság előre vinné a dolgaitokat, akkor nem kellene ezen gondolkoznod, persze, hogy érdemes felvetni.
2021. aug. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Tamás vagyok.


Szerintem semmi elítélendő nincs ebben, csupán szeretnél erősebb köteléket a pároddal, ez természetes + anyagilag is könnyebb tud lenni, mivel vannak családi támogatások házasoknak.

2021. aug. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az hitel. Csaxolok.
2021. aug. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%

Ez egy kamu kérdés.

Tudom, hogy vannak ilyen idióták a valóságban, de ez a "sziasztok, Tündi vagyok" ...

"több, mint 1 éve párkapcsolatban élek ... régen már a házasságról is szó esett"

Mi az hogy régen??? Nem is vagytok együtt régen! Ez kamu kérdés.

2021. aug. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem kamu kérdés. Akkor lehet, hogy rosszul fogalmaztam. A kapcsolatunk elején esett arról szó, hogy majd szeretnék kisbabát meg házasságot, de akkor még csak beszéltünk róla.
2021. aug. 11. 14:03
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2021. aug. 11. 15:08
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát ha ennyire parazol megkérdezni az fura . Milyen bizalom van ott?

Engem nem érdekel mi illik mi nem. Ha vmi érdekel megkérdezem max azt mondja hogy nem és nem fogok beparázni hanem legalább tudom mire szamitsak és akepp cselekszem majd.

De fura hogy egyesek félnek kérdezni.

Ha hisztis Pista a barátod mert kérdezel hagyd a faxba

2021. aug. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!