Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi tévő legyek a feleségemmel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tévő legyek a feleségemmel?

Figyelt kérdés

5 éve vagyunk együtt 1 éve már házasok és 11 hónapos gyerek is van.

Szeretem mind kettőjüket de sokszor előfordul, hogy lekezelően beszél nem lehet vele megbeszélni szinte semmit se eddig nem volt ilyen a hálószobai dolgok is már csak álom jóformán. Mostanában elméletbe már elfele kalandozok és van, hogy álmomban más nővel vagyok és ha felébredek nem az jut eszembe, hogy úristen mit álmodtam hanem, hogy " a fran*ba miért keltem fel" ez már nem normális dolog szerintem és a közérzetem is romlani kezd és magamba keresem a hibát, hogy lehet én rontottam el valamit pedig mindent meg teszek értük és nem veszi észre van állásom karosszéria lakatos vagyok nem keresek milliókat de nem keveset és mellette be vállalok plusz munkát meg szinte mindent ami épen közbe jön. Ha későn jövök az a baja ha elmegyek a szüleimhez akkor minek szaladgálom családom van címszóval most nehogy már ne menjek el hetente 1x ha már az ő szüleihez meg a nagyanyjához is elmegyünk heti 3x és szinte minden hétvégén ott kell ba...i az eget ráadásul azt nézzem akkor, hogy aposom hogy iszik meg vergődik.


2021. aug. 10. 09:29
 1/10 anonim ***** válasza:
41%
kellene a feleségednek egy jó pszichológus. Vagy csak simán el kellene válni tőle. Nem lesz jobb a dolog az 100%. Nekem úgy tűnik, hogy a feleséged nincs annyira intelligens, hogy meg lehessen vele beszélni ilyen dolgokat.
2021. aug. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%

Vagy változtatsz vagy beleragadsz ebbe.

A változás lehet annyi,hogy helló váljunk el ez így nem megy tovább,vagy azt mondod:

Nézd,ez így már nem működik, szerinted van értelme dolgozni rajta vagy váljunk?

Ha mindketten tesztek érte akkor jól is alakulhat,de egy ember kevés ezt rendbe tenni.

2021. aug. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem az a baja, hogy magányos egyedül a gyerekkel és szeretné, ha többet lennél velük.

A te szempontod is teljesen érthető, hogy kidolgozod a beled, minden nap sokáig küzdesz, hogy jó életet biztosíts, aztán még azért is be van szólva, ha heti egyszer meglátogatnád a szüleidet és még szex sincs.

Ugyanakkor ez az ő szempontjából így néz ki: minden nap elmész reggel, késő este érsz haza, a gyerekkel max annyi időre találkozol, hogy adj neki egy jóéjt puszit, ő egész nap a házimunka-kakis pelenkák-éppen járni tanuló/világot felfedező baba kicsit sem stimuláló háromszögében éli az életét, potenciálisan éjszaka is sokszor kel még, kimerül szellemileg és fizikailag is, és még veled se találkozik menet közben. Aztán hétvégén, amikor nem kéne dolgoznod, lelépsz a szüleidhez, ahelyett, hogy mondjuk velük lennél. Így szinte biztos, hogy úgy érzi, hogy érzelmileg is eltávolodtok, mert az életetek most nagyon más úton jár, és közös pont (a leírás alapján) nem nagyon van, közben neked a szex hiányzik, neki meg valószínűleg az udvarlás, a közösen eltöltött idő, a bármi, amiből azt érzi, hogy még mindig a párod.

Nem biztos, hogy ez a gond, és ha ez is a probléma, akkor simán lehet, hogy nem is tudatos, nem tudja megfogalmazni. De, esetleg megpróbálhatod, hogy nem vállalsz be plusz munkát, hanem este hazaérsz mondjuk 5-6 körül, közösen vacsoráztok, segítesz elmosogatni, esetleg a gyereket szórakoztatod 1-2 óráig este, amíg ő vesz egy jó fürdőt, aztán kibontotok egy üveg bort és beszélgettek csak úgy a napotokról, semmi komoly témáról. Utána hétvégén meg nem a szüleiteket látogatjátok, hanem elmentek valahová kirándulni, 11 hónapos gyerekkel már elég sok mindent lehet csinálni, sok minden érdekli, csináljatok valami közös programot családilag, és akkor se az legyen, hogy ő máshol gürcöl a gyerekkel, hanem igenis vedd ki a kezéből, cseréld ki rajta a pelust, menj be vele te a homokozóba, amíg ő csak nyugodtan megiszik egy pohár limonádét, mittudomén.


Ha sokszor vannak ilyen apróbb gesztusok, akkor ha tényleg az a gond, amit én megokfejtettem neked fentebb, akkor szinte biztos, hogy hamar látványos javulás lenne a kettőtök kapcsolatában.

2021. aug. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
53%
Mondd meg neki őszintén, hogy elérkeztél egy olyan pontra, hogy ez neked így tovább nem megy és vagy valami változik, vagy válás lesz belőle.
2021. aug. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
7%
Egyik bnője jobb pasival beszélget mint te, ezért utál és tiszteletlen veled h te nem hozod a "szintet" akivel lehet dicsekedni hipergám értelemben. Ugyhogy veled semmi baj, oszd ki, tedd a helyére, egyből nagyon izgi leszel.
2021. aug. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Az biztos hogy valami baja van veled,vagy a szituációval,

úgyhogy leülni,és rákérdezni hogy mi az,mert ez az irány

csak hátrafelé megy,amerre most haladtok...

2021. aug. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát őszintén szólva nem sok mindenre tanították a szülei amikor össze költöztünk én főztem én tanítottam meg neki amivel semmi bajom nem volt mert nem az ő hibája mert láttam rajta, hogy akarja. Akármit próbálok vele meg beszélni az a válasz, hogy nem tudom meg most nincs kedvem hozzá én próbálok megoldást találni de nem nagyon sikerül.
2021. aug. 10. 15:40
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Akkor meg is válaszoltad a kérdésed.

Vele kéne közölni.

2021. aug. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az a megoldás h ne akard megoldani
2021. aug. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Mindig mindez probléma alkalmával van 1 kulcs kérdés ami nem más mint amit felkellene tégy a feleségének hogy:

Miért?

És ha lekezelő es nem ad normális válaszokat akkor veszett ügy mert nincs benne akarat.

2021. aug. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!