Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Felvessem a feleségemnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felvessem a feleségemnek, hogy szerintem túl közönségesen öltözködik?

Figyelt kérdés

Régóta, 15 éve együtt vagyunk, fiatalon még tetszett, hogy kihívóan öltözködik, de szerintem közel a 40-hez már nem kellene ennyire. Viszont ezt vele együtt kaptam egy csomagban, nem tudom, hogy fair-e felhánytorgatni. Ti megtennétek?


Próbáltam keresni képeket a stílusáról, hogy nagyjából meg tudjam mutatni, én mit értek "közönséges" alatt:


[link]


[link]


[link]


2021. aug. 9. 10:52
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

11.


Jól viseli, ha úgy néznek ki a mint a nők a képeken. :)

2021. aug. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
72%
10 A rövidnadrág nem gáz. Csak ezek a képen farmerbugyik. Ki van belőle a feneke. Ez a gáz.
2021. aug. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
0%
nekem pont olyan nadrágom van mint a második képen. Nincs int a fenekem. Olyan toppokat nem hordok, amik a képeket vannak, az nekem sok lenne. Az első szoknya is nekem túl sok lenne, mert nagyon magas vagyok, kint lenne a fél fenekem. Az utolsón olyan farmerom van (szaggatott elől), de nem ilyen rövid, a fenekem nem lóg ki belőle.
2021. aug. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem ne, önmaga érezze jól magát.
2021. aug. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
0%
de ráérsz, öcsém...
2021. aug. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
61%
Mindenkit minősít az az ember aki mellette van. Negyvenes nőként jó az alakom,az Általad linkelt fotókon látható bármelyik ruhadarabot felvehetném,de nem veszem. Főleg ha a párom nagyon ellentétes,konzervatív stílusban öltözik. Ezek a ruhák elmennek kifogástalan alkatú tizen/huszonévesnek buliban,baráti társaságban,de nem egy 40 éves nőnek. Én is felveszek szaggatott farmert,enyhén szaggatottat,magasított derékkal. A hasamat viszont nem villogtatom és a fenekem sincs ki.
2021. aug. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
14%
Nehogy már a kor mondja meg mit vegyen fel egy ember... 60 felett pedig csak feketében szabad járni ha meghalna akkor már eleve fel van öltöztetve aztán annyi...
2021. aug. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
93%
De,azért a kornak is van jelentősége az öltözködésnél.
2021. aug. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

Kérdés:

- ezeket a ruhákat hova veszi fel? (utcára OK, ha megvan hozzá az alakja, mindegy, hogy 20 éves vagy 5

- nagyon cikin néz-e ki bennük? (és itt nem azt értem ez alatt

2021. aug. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

na, pont elküldte a gép szerkesztés közben...


ami kimaradt:

(utcára OK, ha megvan hozzá az alakja, mindegy, hogy 20 éves vagy 50, de pl. színházba, orvoshoz, bankba, hivatalba, esküvőre, temetésre stb. gáz... mondjuk 20 évesen is)


és (és itt nem azt értem ez alatt, hogy "ahogy eléri a 40-et, vegye fel a könyvtároskiasszony ruhát, mert amúgy milyen nő már", hanem nagyon ráncos archoz-testhez, megplöttyedt hashoz-karhoz elég kínos)

2021. aug. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!