Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Felvessem a feleségemnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felvessem a feleségemnek, hogy szerintem túl közönségesen öltözködik?

Figyelt kérdés

Régóta, 15 éve együtt vagyunk, fiatalon még tetszett, hogy kihívóan öltözködik, de szerintem közel a 40-hez már nem kellene ennyire. Viszont ezt vele együtt kaptam egy csomagban, nem tudom, hogy fair-e felhánytorgatni. Ti megtennétek?


Próbáltam keresni képeket a stílusáról, hogy nagyjából meg tudjam mutatni, én mit értek "közönséges" alatt:


[link]


[link]


[link]


2021. aug. 9. 10:52
A kérdező szavazást indított:
szólj érte
ne szólj érte
34 szavazat
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy ez is benne van, ezért is írtam ki magamból, sokszor hasznos a több nézőpont :)
2021. aug. 9. 11:03
 2/23 anonim ***** válasza:
98%
Hát figyelj. Megértem a problémád,én fiatal nőként is közönségesnek tartom ezt a stílust. Viszont ha eddig jó volt,így bonyolultabb a helyzet. Ha nagyon zavar,akkor finoman felhozhatod a témát,de ha nem hajlik a változásra,akkor nem igazán van jogod megsértődni.
2021. aug. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
83%
szerintem jelezheted neki finoman, hogy pl. ez a nadrag, szoknya akarmi nem igazan jon be neked, esetleg elmehettek egyutt vasarolni, de azt tudd, hogy rakenyszeriteni semmit sincs jogod. ha o azt mondja, h marpedig neki ez tetszik, akkor el kell fogadnod es kesz, de meg az is lehet, h nyitott lesz a valtozasra.
2021. aug. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
23%
Lol, szeretnel te ilyen feleseget aki igy oltozkodik 😂
2021. aug. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
61%
Bevállalom. Engem nem zavar, sőt :)
2021. aug. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
78%

5.


Lehet hogy így öltözködik, csak 100kiloval több mint a csajok a képeken. :DD

2021. aug. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
7 Igen,azt sehol nem írta a kérdező,hogy így néz ki. Csak annyit,hogy így öltözködik.
2021. aug. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
42%
Ez minden korban gáz.
2021. aug. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
16%
Jajj én így öltözködök, kivéve az első képet, az nekem is sok lenne 🙈 Egy rövidgatyáról nem gondoltam vona, hogy közönséges. Mondjuk én 32 vagyok és alakok is van hozzá, sportos vagyok nagyon. De ez ennyire gáz?
2021. aug. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
29%

Dehogy gáz. Max a kérdező tartja furának.

Legtöbb férfi ezt jól viseli ;o)

2021. aug. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!