Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mivel ajándékozzam meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel ajándékozzam meg a feleségemet? 15 éve vagyunk együtt, teljes tanácstalanság.

Figyelt kérdés

Egy hónap múlva 35 éves lesz, és szeretném valami igazán különleges dologgal meglepni. Az együtt töltött évek alatt, érzésem szerint, csak párszor sikerült úgy igazán örömet szereznem neki egy-egy ajándékkal - nagyon ritkán remekelek a témában. Barátok, ismerősök, internet ugyanazokat a közhelyeket fújják (és ezeknek a 99%-át már amúgy is ellőttem ez idő alatt), ezért fordulok hozzátok.


Dióhéjban: nagyon nő. Minden, ami szépségápolás, divat, stb. (vásárlási utalványozni nem akarnék). Nem egy fitneszkirálynő, de szereti az aktív, felfedezős kirándulásokat, ahogy az otthon töltött, netflixezős estéket is. Szereti a gasztronómiát, főleg az édességeket. Olvasni is imád, de szerintem valami kütyüt sem vetne meg (a telefonján képes órákat ellenni - esetleg egy Kindle?).


Gyerkőc sajnos hormonális gondok miatt nem akaródzik összejönni - így, ha esetleg valami ezt feledteti nála, az sem baj.


Hölgyek, mire vágytok igazán? Urak, mi az, ami igazán betalált legutóbb?


Előre is köszönöm!



2021. máj. 31. 09:47
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Vidd el hétvégére wellnessezni.
2021. máj. 31. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Valami közös program, wellnesshétvége volt már?
2021. máj. 31. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg egy fotózás? Sminkes, fodrász, szép ruhák, esetleg fehérnemű, hogy neked is jó legyen :) én imádnék egy hasonlót, ha tudod a méretét és az ízlését, szerezhetnél neki pár darabot. Előre eltervezhetnél kettőtöknek egy felfedezést, túraútvonalon eldugsz jeleket, rejtvényeket, a végén meg ott vár a meglepi. Mit szólna egy our story könyvhöz? Neked kell megtervezni, mintha írnál egy könyvet saját magatokról. Barátnőmet karácsonykor megríkatta :)

24N

2021. máj. 31. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Beelőztél #1 :D

Emellett lehet más is, nem tudom, mennyire színházas vagy koncertes, közösen szereti-e szervezni a nyaralást, mert akár egy hétvégi kiruccanással is meglepheted valami mediterrán városba, ha olyan a vírushelyzet.

A szépségápolási dolgokat jobb ha rábízod, nehéz eltalálni egy parfümöt, kivéve, ha van kedvence, ami egy biztos pont, az is lehet jó ajándék, ha márkás, drága.

De én a közös élményre szavaznék akkor is.

A hormonális dolgokat meg érdemes jó (magán)orvossal kivizsgáltatni, szurkolok a babához!

2021. máj. 31. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Ha édesség

[link]


Én imádom a fürdős cuccokat(bomba, hab, tudik stb) szóval ebből is lehet egy luxusabb csomagot. Esetleg drágább krémek(pl sisley)


Ha szereti a felderítő utakat, akkor barlangászás.


Ebook is jó ötlet, ha sokat olvas.


Vagy egy közös főző tanfolyam(pl japán, indiai stb)

2021. máj. 31. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
*tusik
2021. máj. 31. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
74%
Csak szemránckrémet ne!:DDD
2021. máj. 31. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
79%
Hmm.. Az írásod alapján egy normális pasi lehetsz. Az isten pék fasz.ért nem ilyen a férjem. 😑
2021. máj. 31. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Látom nem csak nekem okoz gondot az ajánédkozgatás... eleve hidegrázásom van az ilyentől. :D A legutóbb karácsonyra pizsamát vettem neki (soha nem kapott még egyet se tőlem és tudom, hogy szereti a pandákat, úgy olyat vettem).


Kindle-nek az a baja, hogy semmi másra nem jó, asszony tabletet kapott egyszer, hogy tudjon rajta mindenféle formátumú könyveket olvasni. (A papír alapúak lassan nem férnek el a házban.)


Egyébként nincs valami könyvritkaság, amiről tudod, hogy szeretné?

2021. máj. 31. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

B*szki, törhetném a fejem tíz évig, akkor sem jutna eszembe ennyi kis tuti tipp, ami itt most összejött - örök hála nektek! :D


#1, 2 - jó ötletek, de ezt is már ellőttem sajnos. Nem lenne már meg az ünnepi jellege. :( Azért köszönöm!


#3 Ez az our story book bitang jó, ezt tuti beveszem! Most néztem a neten, pofon egyszerű - főleg egy olyan körítéssel, amit javasoltál. Köszi!


#4 Jaja, a közös élményre voksolok én is. Amúgy abszolút true story, amit írtál, mert egyszer rettenetesen befürödtem egy parfümmel. Életem még sírt is a végén, annyira szégyellte magát, hogy nem tetszett neki :D


#5 Ez az édesség doboz fenomenális, amivel egyúttal eszembe juttattad a különböző külföldről rendelhető étel-pakkokat is. Köszönöm!


#7 :DDDD Észben tartom!


#8 Nekem nagyobb szerencsém van itthon, hidd el!


#9 Egyébként nem kellemesebb mondjuk egy Kindle-t olvasgatni? Tableton is gondolkodtam (bár az olyan snassz), de attól egy idő után kifolyik az ember szeme. Könyv... hát, igazad lehet. Megpróbálom valahogy kipuhatolni.

2021. máj. 31. 12:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!