Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mivel ajándékozzam meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel ajándékozzam meg a feleségemet? 15 éve vagyunk együtt, teljes tanácstalanság.

Figyelt kérdés

Egy hónap múlva 35 éves lesz, és szeretném valami igazán különleges dologgal meglepni. Az együtt töltött évek alatt, érzésem szerint, csak párszor sikerült úgy igazán örömet szereznem neki egy-egy ajándékkal - nagyon ritkán remekelek a témában. Barátok, ismerősök, internet ugyanazokat a közhelyeket fújják (és ezeknek a 99%-át már amúgy is ellőttem ez idő alatt), ezért fordulok hozzátok.


Dióhéjban: nagyon nő. Minden, ami szépségápolás, divat, stb. (vásárlási utalványozni nem akarnék). Nem egy fitneszkirálynő, de szereti az aktív, felfedezős kirándulásokat, ahogy az otthon töltött, netflixezős estéket is. Szereti a gasztronómiát, főleg az édességeket. Olvasni is imád, de szerintem valami kütyüt sem vetne meg (a telefonján képes órákat ellenni - esetleg egy Kindle?).


Gyerkőc sajnos hormonális gondok miatt nem akaródzik összejönni - így, ha esetleg valami ezt feledteti nála, az sem baj.


Hölgyek, mire vágytok igazán? Urak, mi az, ami igazán betalált legutóbb?


Előre is köszönöm!



2021. máj. 31. 09:47
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

#18 Ez előbbi eszembe sem jutott, de egy kiscicán már régóta törtem a fejem - köszi, hogy eszembe juttattad!


#19 Gyárlátogatás, mekkora ötlet! :D


#20 Na ja, külföld sajnos egyelőre storno... a wellness viszont a mentő ötletem. Főleg, ha így nyilatkozol róla :D


Ha jól tudom, oltási igazolásokkal szinte minden látogatható már ugye?


Nagyon jó kis ötletbörze alakult itt ki, örök hála nektek!

2021. máj. 31. 19:02
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
Szintén 3-as, ha van oltásitok, ajánlom az őrségi alpakafarmot, van lombházuk!😍 oda akartunk menni idén, a hülye kártya miatt le kellett mondani😔 rengeteg kirándulóhely van a környéken, az alpakák pedig nagyon cukik❤️
2021. máj. 31. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Szuper ötlet - szerintem egy pihepuha állatos farmból sosem elég (nekem sem), úgyhogy újfent köszi! :D
2021. jún. 1. 07:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!