Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjeteknek mennyi zsebpénze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjeteknek mennyi zsebpénze van?

Figyelt kérdés

Nem kell neki étkezésre költeni, sem kávéra, sem tankolni.

Megosztja velem a fizetését, viszont hiába keres viszonylag jól annyi pénzünk marad hogy éppen ne menjünk minuszba mert lett egy kisebb hitelünk.

A kiadásba beleszámoltam a kis költőpénzét ami 30.000 ft. Ha esetleg megkívánja a cigit, esetleg egy hambit vagy megszomjazik.

Szerintetek elegendő ez egy hónapra egy férfinak?


2021. júl. 29. 11:07
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
90%
Zsebpénz :DDD ki vagy te az anyja?
2021. júl. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
78%

Ez nem a megosztja veled a fizetését kategória. Te elveszed és beosztod a fizetését. Örülj neki, hogy fogtál egy balekot, aki odaadja neked, amit megkeresett. De legyél bőkezű, meg ne unja..


Agyam eldobom, milyen nők és férfiak vannak. De ti legalább egymás között szaporodtok.

2021. júl. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
76%
12es vannak olyan férfiak, akik igazából sose nőnek föl. Otthon kap kaját, a feleség megveszi neki a kínai ruhát meg néha kap puncit és így élnek. Mindenki "jól jár", főleg a feleség xd
2021. júl. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
69%
Mivel a párom meggondolatlanul költekező, de van önkritikája én adok naponta kajára cigre pénzt, két háromezer forintot. Ezenkívül nagyobb kiadásokat a fizetéséből kifizet, a többit odaadja. Ha ezen felül kell valamire, mindig szó nélkül adok. Még akkor is, ha indokolatlan, hogyan mondjam, hogy a fizetéséből nem kap? Nekem is van fizetésem, mielőtt valaki mást gondolna.
2021. júl. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
73%
Gondoltam, hogy sokan belekötnek majd a zsebpénz szóba. De bizony vannak olyan emberek, akik egyszerűen képtelenek bánni a pénzel, kifolyik a kezük közül. Nekik jó, ha olyan párjuk van, aki megfontoltabb és kézben tartja a pénzügyeket. Így tudnak egyről a kettőre jutni. Aki eltapsol 30ezret cigire meg hamburgerre, miközben kisbabája van, hitele van és hónap végén számolni kell az aprót, az eltapsolna 50-et meg 100-at is.
2021. júl. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
57%
Akkor az ilyen embertől miért kell gyerek? Aki nem képes belátni, hogy mi a fontos? Ész nélkül össze kell vele házasodni, gyereket kell gyártani, aztán meg kínlódni, elvenni az egész fizetését, mert a másik nem tudja beosztani. Ez felesleges problémagenerálás annak, akinek más a felfogása.
2021. júl. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
89%
Ez kicsit olyan, mintha gyámság alatt állna az illető.
2021. júl. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
67%
15-ös, akkor nem kell család, gyerek ha nem nőtt fel.Aztá majd egyszercsak felnő, rájön, megalázónak érzi.Ha szeretője lesz 10-15 év múlva, akkor az asszony meg csodálkozik.Kérdezónek is normális a helyzet, csak az összeg a gondja.Késsz, nekem ez nem normális helyzet
2021. júl. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
74%

Zsebpénz Beszaras konolyan

Felnőtt dolgozo ember joga van a keresethez ha sajnálod legyetek külön kasszán!!!!

2021. júl. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
88%
Nem kell teljesen külön, de szerintem is csak az működik, ha havonta x összeget beraknak a közösbe kajára, rezsire, számlákra. Ami marad azzal mindenki azt csinál amit akar.Felnőtt embereknek ne kelljen már elszámolni hány cipőt vesz magának, vagy mennyit költ hobbira.
2021. júl. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!