Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nők! Utazáskor ti pakoltok be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Utazáskor ti pakoltok be a férjeteknek, párotoknak?

Figyelt kérdés

Most már több helyről hallottam ilyet, én ledöbbentem. 36 éves nő vagyok, soha nem pakoltam férfinak. Felnőtt ember. Szerintem.

De most már kíváncsi vagyok,másoknál hogy van ez.


2020. jan. 18. 09:40
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Férfi vagyok, de még soha nő nem akart nekem bepakolni, nem is engedném. Plusz én az utazás előtt 1/2 órával kezdek el pakolni, így szükségem van koncentrálásra, hogy minden be legyen rakva. De nem szeretem, ha egy nő rakosgatja el nekem a holmimat.
2020. jan. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Anyám ilyen, de hogy őszinte legyek Apám igényli is, mert elég lusta ember, semmi házimunkát nem végez így azt se tudja, hogy milyen ruhája van és azt hol is tárolja. Viszont én soha sem csináltam ilyet. Van két keze, bepakol magának
2020. jan. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
82%
Férfi vagyok. Nem értem hogyan tudna párom bepakolni nekem. Talán gondolatolvasó, és tudja, hogy mit szeretnék majd felvenni? 😃 Nincs ilyen.
2020. jan. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Nalunk forditva van.

Egy egyszerü nyari EGYnapos sàtorozos-horgaszos napra is a baratom minden reszletre gondol még alvàshoz matracra is, azt is megtervezi hogy terepszknü cuccokba kell menni szoval veletlen sem lehetek mondjuk pinkben hogy ne nézzenek ki a haverjai, senki nem csinal szendvicseket, mindenki majd utközben vesz ezt azt vagy a telken föznek stb, de nekem modszeresen kenegetnem kell a zsömleket meg csomagolni.


Olyan kènyszeres, hogy nekem vele a kirandulàsok, sàtorozàsok teljesen elvesztik a spontàn filingjüket(mint pl nyàron csak lefekszel a fübe natur csillagot bamulni, nàla olyan nem letezik mert pled meg szunyogirto meg pohartartos kisszék is kell. Minden aprosagot megtervez.

2020. jan. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
4.vagyok. szoval en nem pakolok, a balatonra is elindulnèk fürdöruha plusz törölközö/egy szatyorni felàllàsban ha rajtam mulna csak.
2020. jan. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Legutóbb én pakoltam be neki is.

Úgy indultunk, hogy ő még 4 órára bement a munkahelyére, és amint jött, csak bedobtuk a csomagokat, és indultunk is.

Természetesen ismerem annyira, hogy tudom, mik a kedvenc ruhái, amit el akar vinni. Fürdőnadrág, papucs, tisztálkodó szer: alap, hogy kell, és a sajátját viszi.

Nem volt ebből gond.


Természetesen más esetben bepakol, sőt a gyerekeknek is, de ha nekem kell valamiért csomagolni, az se okoz gondot egyikünknek sem.

2020. jan. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
70%
Nálunk is anyám szokott apámnak bepakolni. Apám nem lusta, de az évek alatt úgy alakult ki köztük a rendszer, hogy anyám csinálja a házimunka nagy részét (mert neki több szabadideje van), plusz hárman vagyunk testvérek. Ha már gyerekkorunkban saját magának és a három gyereknek bepakolt anyám, akkor apámat nyilván nem hagyta ki.
2020. jan. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Én be szoktam. A nászutunkra is egy bőrönddel mentünk két hétre a világ túlsó felére, de egyébként is csak egy kézipoggyásszal utazunk, ha nem megyünk olyan messzire, nem is értem, hogyan működik az, amikor külön csomagolnak be a felek. Tudom, hogy melyik ruhákat szereti, miket hord szívesen, nyilván azokat pakolom be neki, az egyértelmű dolgokat, mint tisztálkodószerek, fehérnemű azokat meg összecsomagolom a saját holmijaimmal. Kevesebb helyet foglal, ha így egységesen tudok csomagolni, nem kell külön hely az ő cuccainak meg az enyémeknek. Nekem ez így praktikusabb, nyilván egyeztetek vele, hogy van-e valami, amit még vinne azokon felül, amikre én is gondoltam, meg ha olyan van, természetesen ő maga is bepakolja, tehát nem arról van szó, hogy nem tudná megcsinálni, egyszerűen csak nekem így egyszerűbb. A polcon egymás mellett vannak az ő cuccai meg az enyémek, hát könnyebb csak lerántani onnan mindkettőt és egyből bedobni a csomagba, mint különcködni. Nekem, legalábbis.
2020. jan. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Annyit szoktam csinalni, hogy amikor a sajat es a gyerekek cuccait pakolom be, zoknit meg alsogatyat dobok be neki is, a tisztasagi cuccbol se hagyom ki direkt az o fogkefejet meg tusfurdojet stb, de a tobbi ruhajat rabizom. Egy borondbe pakolunk altalaban, hagyok neki helyet es majd berakja maganak azt kesz.

De anyameknal pl ugy van, ahogy irta egy elozo valaszolo, hogy anyam pakol apamnak, mert o azt se tudja, hol vannak a cuccai kb :D

2020. jan. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Istenem, mint a kisgyerekek..
2020. jan. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!