Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjeteknek, párotoknak mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjeteknek, párotoknak mi a reakciója amikor ebédet vagy vacsorát (mindennap igy van friss kaja) tálaltok az asztalra?

Figyelt kérdés

Egyáltalán meg van dicsérve az étel néhanapján, vagy tele eszi magát és kész,feláll se szó se beszéd.Altalában mások által megitélt finomságokat teszek elébe.Amugy meg mindig versenyezni akar velem a fõzésben is,de sajnos belebukik.Sok mindent tanult tõlem, amivel eldicsekszik,hogy õ készitette anélkül,hogy beleavatná a vendégeket,hogy honnan tanulta.


Tudom hogy ez nem nagy probléma, de egy köszönet, vagy finom stb.nem illetne meg, számomra bunkóság,na de ha a huga elébe tálal ehetetlen kaját na arra egybõl mondja,hogy finom kérdezés nélkül.


2017. máj. 29. 19:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

A reakcioja egy kezcsok, illetve egy koszonom, miutan reszletesen megerdeklodte, hogy mi hogyan keszult.

A parod viszont egy paraszt. Ilyennek maximum jegkockat vennek elo a hutobol.

2017. máj. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%
Egyszer lenne egy ilyen barátnőm... 😣
2017. máj. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
47%

papírforma tökéletes példáját láthatjuk.. hozzáment egy gyökérhez, aztán meg sír a szája.


gondolom a "férjed" már a randizgatás, járás időszakában is sz@rt rád magasról.. de ez jött be neked, hisz igent mondtál neki, hozzá is mentél. Akkor meg? Ha akkor jó volt ez, akkor most miért is nem jó?

2017. máj. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
47%
Egyszer lenne egy ilyen barátom... 😣
2017. máj. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Őszintén megvallom, hogy nincs ilyen, mert én hetente 3-4 nap jóval 22 óra után érek haza munka miatt.

Egyébként vagy felváltva főzünk vagy együtt. Ha finom, akkor megdicsérjük, mindegy ki készítette. Nincs verseny, csak játékos bohóckodás és ugratás.

Én is úgy ismertem meg, hogy szénné égett rántottát tud egyedül készíteni, én tanítottam meg kb mindenre. Sose vártam el tőle, hogy mindenkivel közölje ezt, szerintem nem is tette meg.

2017. máj. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Az ex folyton kritizált, és ha felhoztam, hogy ne kötekedjen már, közölte, hogy nem ő kérte, hogy főzzek neki..


Másik ex megköszönte, és ha igazán finom volt, mondta, hogy finom, csináljak ilyet többször.


Harmadik ex megköszönte de sosem dicsért, ő a jobban tudja fajta, minden ételem után elkészítette ugyanazt, vagy nagyon hasonlót. Kb fele fele arányban nyertünk, de ha ő nyert én dicsértem ő meg élvezte és elmesélte másoknak, ha én nyertem ő depressziós lett és vígasztalnom kellett, hogy biztos jobban tudja, csak most nem jött össze..

2017. máj. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A férjem megköszöni az ételt, én is neki. Versenyezni sem szoktunk, hogy ki a jobb séf.

A volt barátom is megköszönte, de ő mindig kritizált. Olyan apróságban is kötekedett, hog hogyan kockázom a húst vagy milyen irányban keverem az ételt. Ezt külön szánalmasnak értékeltem, mert egyrészt annyi sütnivalója nem volt, hogy kitalálja: valószínű részben azért szokatlan a technikám a szemének, mert balkezes vagyok, másrészt meg nem tökmindegy?

2017. máj. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Soha nem jutna eszembe,hogy én versenyezzek,csak én rip-rop fõzök és mégis jól sikerül.Ahogyan az egyik válaszoló irta,igen mindenben szeretne jobb lenni nálam, mint neki az exe.


Köszönöm a válaszokat.:)

2017. máj. 29. 21:07
 9/12 anonim ***** válasza:
Mindig megköszöni és nagyon örül neki, meg segít is :) szerencsésnek is érzem magam ezen a téren, mert szeretek főzni és így duplán öröm mindig :)
2017. máj. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Meg kéne érteni hogy egy ferfi nő kapcsolat ideális esetben nem versengésről kéne hogy szóljon. Hol van itt a szeretet, a másik emelése, a TÁRS?
2017. máj. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!