Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjeteknek, párotoknak mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjeteknek, párotoknak mi a reakciója amikor ebédet vagy vacsorát (mindennap igy van friss kaja) tálaltok az asztalra?

Figyelt kérdés

Egyáltalán meg van dicsérve az étel néhanapján, vagy tele eszi magát és kész,feláll se szó se beszéd.Altalában mások által megitélt finomságokat teszek elébe.Amugy meg mindig versenyezni akar velem a fõzésben is,de sajnos belebukik.Sok mindent tanult tõlem, amivel eldicsekszik,hogy õ készitette anélkül,hogy beleavatná a vendégeket,hogy honnan tanulta.


Tudom hogy ez nem nagy probléma, de egy köszönet, vagy finom stb.nem illetne meg, számomra bunkóság,na de ha a huga elébe tálal ehetetlen kaját na arra egybõl mondja,hogy finom kérdezés nélkül.


2017. máj. 29. 19:43
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Sehol egy egoista ember nem ismeri az ilyen szerepeket.Azt hiszem egy kicsit baj lett az agyában.
2017. máj. 29. 23:26
 12/12 anonim ***** válasza:

1. ha ízlik neki, megköszöni és csók a végén

2. ha nem, akkor is értékeli, hogy próbálkoztam, elmondja, min kéne válátoztatni, vagy neki hogy lenne jobb, aztán rendelünk :D


Pont most jártam így a csilis babbal, valami édes paradicsomszószt vettem... bloáh, borzalom, pedig már számtalanszor csináltam és finoman. Most nem... szívás.

2017. máj. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!