Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjeteknek mennyi zsebpénze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjeteknek mennyi zsebpénze van?

Figyelt kérdés

Nem kell neki étkezésre költeni, sem kávéra, sem tankolni.

Megosztja velem a fizetését, viszont hiába keres viszonylag jól annyi pénzünk marad hogy éppen ne menjünk minuszba mert lett egy kisebb hitelünk.

A kiadásba beleszámoltam a kis költőpénzét ami 30.000 ft. Ha esetleg megkívánja a cigit, esetleg egy hambit vagy megszomjazik.

Szerintetek elegendő ez egy hónapra egy férfinak?


2021. júl. 29. 11:07
1 2 3 4
 1/35 A kérdező kommentje:
Jelenleg én gyeden vagyok mert megszületett a közös lányunk.
2021. júl. 29. 11:08
 2/35 anonim ***** válasza:
95%

Nincs zsebpénze, nekem sem, mert közös kasszán levő felnőtt emberek vagyunk.

Arra költ, amire akar, annyit amennyit akar. Amikor túl keveset kerestünk, akkor spóroltunk közös erővel és tanultunk, hogy később jobban keressünk.

2021. júl. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
30%
Azt szàmolgasd, hogy neked menji "zsebpènz" jàr èrdező.
2021. júl. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, én férfi vagyok, a feleségemmel teljesen közös kasszán vagyunk, és párezer forintos költsét egyikünknek sem kell "megbeszélni".


Nyilván ész nélkül nem szórjuk a pénzt.

2021. júl. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
92%
Ha nincs több, akkor tök mindegy, hogy elég-e neki vagy nem, mert annyi van és kész. Felnőtt embernek ennyit fel kell tudni fogni. Amúgy kisbaba mellett, úgy hogy hónap végén épp kijöttök elég nagy luxusnak tartom, hogy 30ezret csak úgy elszór gyakorlatilag a semmire.
2021. júl. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem üljetek le és beszéljétek át, hogy mire-mennyi megy el, ki-mire vágyik és azt hogyan tudjátok elérni. Közösen. Nem te, mint az anyukája, adj neki zsebpénzt a saját fizetéséből, mert ez nem a megfelelő kommunikáció egy felnőtt párkapcsolatban.
2021. júl. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
67%
Külön kasszán vagyunk. Barátnőm lusta és költekezős, 0-n van minden hónap végén. Én spúr vagyok és havi 200 ezret félreteszek havonta. Nem iszok, nem cigizek. Mérnök vagyok. A célom kikerülni a mókuskerékből, ezért spórolok ennyire.
2021. júl. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
85%

Zsebpénz. :DDD

A kérdésben a férj szót simán ki lehetne cserélni a gyerekre.

2021. júl. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
83%

Zsebpénz, lol.

Nincs ilyen. Külön számla, közös kassza. Sose számolgattuk, hogy mennyit költ erre arra.

2021. júl. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
82%
Nálunk senkinek nincsen zsebpénze, felnőtt, dolgozó emberek vagyunk.
2021. júl. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!