Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Munkahyi flört házasként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Munkahyi flört házasként szerintetek belefér?

Figyelt kérdés

Van egy férfi kollégám, akit amióta ismerek, tartja a 3 lépés távolságot mindenkivel. Jó csapattag, de neki a munkahely munkahely, elég tartózkodó alapvetően. Nős, családos, ez a kisugárzásán is abszolút érződik, hogy nem a kikacsintgatós típus, hanem neki ez a családapa a főszerep. Amin meglepődtem, hogy irányomba mostanában megváltozott. Minden (olyakor béna) viccemen nevet, nagyon kedves és közvetlen lett velem, néha odajön beszélgetni, egyszer-egyszer kétértelmű megjegyzéseket tesz vagy finoman flörtöl, ami totál meglepett. Ha meglát, egyből felkapja a fejét és próbál valami kontaktot tetemteni.

Igazából mostanra ez oda-visszamegy, de alapvetően csak finoman, semmi durva nyomulás vagy túl egyértelmű jelek. Nyilván sem ő, sem én nem akarok ebbe többet gondolni, vagy továbbvinni komolyabb irányba.

Csak elgondolkoztam, hogy vajon az ilyen jellegű flört a legtöbb embernek belefér-e? Mármint ha tudnád, hogy a férjed/feleseged a munkahelyen "crushol" egy másik nőt/férfit (tehát az átlagnál jobban tetszik neki valaki, vonzódik hozzá) az zavarna-e téged?

Engem személy szerint nem, amíg ez a munkahelyen marad, nem történik testi kapcsolat, és magánéletbe sem viszik ki (tehát nem chatelnek, találkozgatnak stb). Épp ezért rosszul sem érzem magam miatta. Érdekel, hogy mi erről mások véleménye :)



2021. júl. 14. 22:32
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
86%
Engem zavarna, nem is kicsit ha a feleségem mással Crusholna... nem velem. Mindegy, hogy a munkahelyen, buszon, repülőn vagy akárhol. Zavarna. Ott vagyok neki, hűséges és odaadó, elvárom én is, hogy ő ilyen legyen. :D Vagy ez már így kikopott? Lehet ezért nem létezik a feleségem se. :D
2021. júl. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg a férjed véleményét erről.
2021. júl. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
89%

Ha feltetted ezt a kérdést, akkor neked sem fér bele!

Ez az a helyzet, ami bármikor átfordulhat. Feleslegesen áltatod magad azzal, hogy (még) semmi nem történt.

2021. júl. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
90%
Jaja, mindig így kezdődik.
2021. júl. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:

Nekem nincs :)

Csak én nekem a flörtről alapvetően az a véleményem, hogy van egy csomó pozitív hatása. Egoboost, önbizalomnyerés.... Van egy pont, amin túl már nem oké, de a fenti szerintem határeset. Az szerintem egy fontos faktor, hogy a munkahelyen kívül is keresik-e egymás társaságát, akár csak online is. Ha igen, és erről az illető párja nem tud, az baj. Ha ezt az egészet nem viszi haza, nem is jut eszébe amikor az életét éli, akkor ok.

2021. júl. 14. 22:44
 6/39 anonim ***** válasza:
100%
Hazavinni? Tök jókat tudtok majd dugni akár a munkahelyen is..
2021. júl. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez attól függ.


Mert nem mindegy hogy milyen a flört v mi az oka.


Ha azért törtenik, mert egyik v másik v akár mindkettőnek kezd komolyabban megtetszeni a másik (tehát kedveled, egyre jobban és mellé meg be is jön és van kémia is) akkor az nem. Mert akkor ez azt jelenti hogy ott elindul(hat) valami, ami több.


Ha ilyesmiről nincs szó -es ezt nehéz definiálni mert szerintem ah ember érzi amikor OLYAN a dolog és érzi amikor semmi jelentősége mert nem olyan- nincs szó komolyabb vonzódásról akkor szerintem oké. Ennyi mindenkinek kellhet mert jól esik.


Amiket írsz, nekem kissé kettősek.


A néhany finomabban kétertelmű megjegyzés, egymás heccelése az olyan laza.


De ha valaki mindig kontaktot akar teremteni, felkapja a fejét akarhanyszor meglát stb az (nekem) már gyanús hogy több. Szimplán a saját tapasztalataimból kiindulva.


Van egy pasi aki ezt a fejfelkapást rendszeresen csinálja. Ha teheti minel közelebb áll. Mindig figyeli a reakcióimat es nagyon kedves, mindig segíteni akar.

Szerintem tetszem neki de jobban mint egy laza flört.


Ezeket (is) én is inkább akkor tapasztalom magamon ha komolyabban érdekel az illető.


Akivel csak olyan szimpla laza flört van, ott nem akarok folyton a közelébe lenni, mert tudom hogy nem erről szól.


Szóval: attól függ.


Bocs hogy sokat írtam csak szerintem ez egy érdekes téma amúgy:D

2021. júl. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:

Én csak azért tettem fel a kérdést, mert épp nincs jobb dolgom és unatkozom :D


Sosem lennék képes erre, kedves utolsó. Tudom, hogy imádja a gyerekeit, meg neki a család a komfortzóna, sosem nyomulnék ilyen emberre. A fenti csak szimpátia meg egy kis egoboost.

2021. júl. 14. 22:48
 9/39 anonim ***** válasza:
100%
Akkor a feleségét kérdezd meg.
2021. júl. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
73%
Neked lehet az, a hapsi meg majd rádmozdul. Te meg nem fogsz ellenkezni mert hát miért tennéd.
2021. júl. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!