Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Visszahódítani, de hogyan?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszahódítani, de hogyan?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Férjemmel öt éve vagyunk együtt, két éves a kisfunk. Mostanában nagyon rossz a kapcsolatunk, nincs intimitás, havi pár alkalommal egy gyors szex (ami nekem nem igazán jó) alig beszélgetünk, folyton beszólogatok neki apróságokért pl pakolja el maga után az edényét az étkezőasztalról. Már beszéltünk erről, ő elmonndta, hogy szülés óta én csak, mint anya létezem, ez igaz, mindent meg akarok adni a kisgyerekemnek, és a férjem elhanyagoltam. Megbeszéltük, hogy én mostantól oda fogok figyelni. Csak azt nem beszéltük meg, hogyan. Vissza akarom hódítani, de nem igazán tudom hogyan kéne. Férfiak, ti minek örülnétek? Szexi fehérneműm van már :)
2021. jún. 28. 21:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Menjetek el,ha lehetséges kettesben valahová.
2021. jún. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
98%

Gyors szexből nem lesz jó szex, ezek szerint egyikőtöknek sem! Nem csak az a cél, hogy neki legyen jó, hanem neked is. Akkor fogod kívánni, ha kielégít, úgyhogy neki is legyen célja örömet okozni!

+1 1-esnek és beszéljetek is minél többet róla.

2021. jún. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Csináljátok azt amkt a gyerek előtt. Amikor egymásba szerettetek.
2021. jún. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Gyakorlati, konkrét tanácsot szeretnék kérni.
2021. jún. 29. 10:30
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az a gyakorlati tanács, hogy beszéljétek meg. A fehérnemű édeskevés. Mit szeretnétek, szabad órákat, akkor kellene segítség nagyszülőktől, rokonoktól, sittertől. Mi az akadálya a hosszabb szexnek? Ha gyerek mellettetek alszik ideje átköltöztetni. Átmehettek a nappaliba, fürdőbe, konyhába...
2021. jún. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
77%

Nem értem a kérdésedet.

Figyelned kell a férjedre és férfinak tekinteni.

Ebből KB tudnod kéne, mi az, amit rosszul csinálsz és mit kéne csinálnod helyette.

Mit vársz tőlünk pontosan, mit mondjunk?

2021. jún. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ja, és legeslegelőször:

a saját fejedben kell rendet tenned, és felfognod, hogy attól még, hogy gyereked született, te továbbra is NŐ vagy, az anyaság mellett. Tehát kapcsold ki a véranyu üzemmódot.

Attól, hogy a gyerekre néha a nagyi vigyáz, vagy bébiszitter (véranyuk itt hívjanak ördögűzőt), amíg a szülők kettesben programot csinálnak, senki se lett még lelkisérült.

2021. jún. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj rá, örülj, amikor megjön, beszélgessetek, ki hogy érzi magát, mit érez, mit szeretne ...
2021. jún. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!