Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha küldök ajándékot a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha küldök ajándékot a volt páromnak, az jó ötlet?

Figyelt kérdés
Egy hónapja szakított velem a barátnőm, mert azt mondta, egyedül akar lenni, és elmúlt részéről. De nagyon bántja, hogy csalódást okozott nekem, és nem akar haragban lenni. Majdnem minden nap beszélünk. Szerintetek jó ötlet, ha küldök neki virágot, vagy valami ajándékot? Ti hogyan fogadnátok szakítás után? Ő 22 éves, én 26.

2021. jan. 1. 21:11
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Semleges. Ha naponta beszéltek, feltételezhetően jóban vagytok. Lehet, hogy csak keresi önmagát és nem is biztos a döntésében. Szerintem nem bántó, meg nincs is oka rosszul fogadni egy ajándékot, hiszen ő szakított, ráadásul a körülmények azt mutatják, hogy annyira mégsem tud leválni. Azért állj hozzá rugalmasan, lehet hogy hoz számára valami felismerést az ajándékod, de ez a felismerés akár a tényleges leválás is lehet.
2021. jan. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy döntött, és nem lát esélyt, hogy újra összejövünk. De szokott írni, ma is boldog új évet kívánt. Nem akarom, hogy tolakodásnak vegye.
2021. jan. 1. 21:36
 3/20 anonim ***** válasza:
62%
Én kicsomagolás nélkül kibsznám. Okkal szakítok valakivel és utána már rohadtul nem rá akarok koncentrálni.
2021. jan. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy szakítás után, ha végleges ha nem, szinte minden esetben szükség van távolságtartásra egy jó ideig, hogy mindkét fél tisztábban lássa a helyzetet, és fel tudjon épülni. Nem kell haragba lenni, viszont az ilyen gesztusok mindenképpen megnehezítik a dolgot szerintem, és kitolják a továbblépést.
2021. jan. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
És mennyi az az idő akkor, aminek el kellene telnie?
2021. jan. 1. 21:44
 6/20 anonim ***** válasza:
54%

De ha már küldesz akkor valami hasznosat küldj neki, ne valami bizsut vagy csecsebecsét, hanem amit tud használni is.


Mert ha kb le se sz**arja, hogy te küldted legalább nem dobja ki, vagy gondolja hülye ez de legalább valami értelmes cuccot küldött-

2021. jan. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nagyon egyéni. Amikor azt érzed, hogy a másik már nem vált ki bellőled semmilyen intenzív érzelmet (sem negatívat sem pozitívat), akkor talán már nem olyan rossz ötlet közeledni felé. De amíg nagyon erősen rajtad vannak még a kapcsolat hatása az ilyen dolgokkal csak magadnak teszel rosszat hosszútávon.
2021. jan. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
#2 - ő ne vegye tolakodásnak? :D Ő szakított és ennek ellenére ő írogat. Ha Te ezt ajándékkal reagálod le, az semmivel sem jobban tolakodás annál, amit ő csinál. Persze nyilván ha plüss szívecskét adsz neki, az kissé meredek lenne, de csak úgy valami semleges ajándék az simán belefér abba a sorba, hogy a döntése ellenére ő keresi veled a kapcsolatot. (#1 voltam)
2021. jan. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Felejtős...
2021. jan. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Az oké, de én is szoktam keresni, és mindig kiemeli, hogy nem akar már semmit. Egy csokor virágra és macira gondoltam egyébként. Mit szóltok?
2021. jan. 2. 04:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!