Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha küldök ajándékot a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha küldök ajándékot a volt páromnak, az jó ötlet?

Figyelt kérdés
Egy hónapja szakított velem a barátnőm, mert azt mondta, egyedül akar lenni, és elmúlt részéről. De nagyon bántja, hogy csalódást okozott nekem, és nem akar haragban lenni. Majdnem minden nap beszélünk. Szerintetek jó ötlet, ha küldök neki virágot, vagy valami ajándékot? Ti hogyan fogadnátok szakítás után? Ő 22 éves, én 26.

2021. jan. 1. 21:11
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
54%
Én kivágnám a francba... bár tény, hogy akivel szakítok, azzal nem is írkálok, mert minek.
2021. jan. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Nem haragban váltunk el. Miért dobná ki?
2021. jan. 2. 18:52
 13/20 anonim ***** válasza:
77%
Én nem feltétlenül dobnám ki, de nem örülnék neki és megkérném, hogy többet ne tegyen ilyet. Azt gondolnám, hogy így akar megvásárolni, hogy pofátlan és hogy nyomul, amire baromira nem lennék kíváncsi ha már egyszer szakítottunk.
2021. jan. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha mindig kiemeli, hogy veled nem akar már semmit, akkor teljesen fölöslegesen kidobott pénz az ajándék.

Az a tény, hogy felhív, illetve veszi a telefont csak azért van, mert lelkiismeretfurdalása van, kicsit sajnál. Légy határozott és tudatosítsd, hogy veled már semmit sem akar.

Ffi.

2021. jan. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Értem. Azért legbelül én még mindig bízom.
2021. jan. 4. 18:12
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem kéne. Ha lazán állnál hozzá és nem "visszahódításról" lenne szó - ahogy írod - azzal több esélyt adnál ennek, de a virág-maci kombó eléggé nyálas és leleplező. Egy olyan ajándék, ami ilyen "ezt megláttam és te jutottál eszembe" jellegű (tehát nem egy jól megtervezett, minden spontaneitást nélkülöző ajándék), jobban beleillik a szituba.
2021. jan. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Milyen ajándékra gondoltál?
2021. jan. 4. 19:17
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Te tudod, hogy miről jutna ő az eszedbe. Pl. egy közös emlékre vagy vicces beszólására utaló valami, akár egy érdekes mintájú csoki, de még egy újságkivágást is adhatsz ilyen szöveggel.
2021. jan. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy nem találkozunk. Szakítás óta nem láttam, legfeljebb csak küldeni tudok neki valamit.
2021. jan. 5. 08:55
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

én mikor legutóbb szakítottam az exbarátnőmmel, akkor utána 2 hónapig nem beszéltem vele (illetve, amikor felhívott, akkor közöltem, hogy ne hívjon és ne keressen, és lépjen tovább amint tud. PONT! Ne hitegesse magát.)


A szakításunk után 4-5 hónappal volt a szülinapom. Adott egy inget. De talán karácsonyra adta? Akkor az még 2 hónap. Mindegy. Sok idő eltelt, de az inget azóta se hordtam. Nem. Nem akarom hordani.

Szeretek inget viselni, de amit tőle kaptam azt nem. Mert fura. Egyszerűen nem.

Nem dobtam ki, mert láttam, hogy jószándékból adja, de bár ne adta volna inkább.


Hagyd békén, ha szakított, akkor szakított. Fogadd el.

2021. jan. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!