Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Visszahódítás kinek hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszahódítás kinek hogyan sikerült?

Figyelt kérdés
Tudom, erre csak akkor van esély, ha a másikban is ott van még a szikra. Mégis arra vagyok kíváncsi, hogy aki szinte lehetetlen helyzetből visszahódította az exbarátnőjét, feleségét, az mennyi idő után, és hogy érte ezt el? A legtöbben azt mondják, teperni nem érdemes, de ha meg hagyod, akkor az a kevés érzelem, kötődés is megszűnhet, ami még van.
2021. jan. 17. 18:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lépj tovább,ne alázd magad.
2021. jan. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
44%

Volt olyan barátnőm, aki közölte, hogy már nem szeret úgy. Vele sikerült összehozni újra a dolgokat. Volt még pár jó évünk, aztán én untam meg. Utána, már csak szexre használtam.

Volt olyan nő, akinél viszont esélytelen volt az egész. Azt látom, hogyha nincs esély, akkor általában a másik nem is igazán szerette az embert.

2021. jan. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hosszútávon semmi jó.Nem láttam még olyat,hogy a régi sérelmek ne okoztak volna előbb vagy utóbb problémát.Persze,biztos van ahol működik,csak még én nem láttam.
2021. jan. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy próbát megér.
2021. jan. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
Hát nézd. Látatlanban azt mondom: Van, ahonnan még vissza lehet hozni a dolgokat. Ha ideig-óráig is, de legalább adtatok egy esélyt magatoknak. A kérdés: Milyen messze rúgtátok el azt a bizonyos labdát? Hogyan érezhet ő, ha rád gondol? Nézz őszintén magadba. Utána döntsd el: Megéri-e?
2021. jan. 18. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!