Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Akinek sikerült már visszahódí...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek sikerült már visszahódítani az exét aki kidobta, hogy csinálta?

Figyelt kérdés

2020. szept. 13. 12:42
1 2
 1/19 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Fő a türelem és az idő, én többször csináltam ilyet, bevált mindig. Azt kell átgondolnod csak, hogy megéri-e neked és valóban akarod-e.
2020. szept. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nem ilyen egyszerű eldönteni, hogy ki szakított, de a lényeg a lényeg, hogy külön voltunk egy ideig. Munkatársak vagyunk, minden nap látjuk emiatt egymást. Szó szerint nem csináltam semmit, odafigyeltem magamra, a kinézetemre és nem rajta agyaltam. Nem sokkal később ő keresett fel és átbeszéltük a dolgokat.
2020. szept. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Ypszilon1980 ***** válasza:
88%
A visszaszerzésnél valójában mindegy ki szakított kivel, de #2-es jól csinálta, ez egy jó módszer, mert önmaga fejlődött, nem stresszelt emiatt, közömbösnek kell lenni.
2020. szept. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
85%
Aki kidobott, az nálam felejtős.
2020. szept. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
86%
Csak semmi konyorges vagy ilyesmi! Ha uj pasi van akkor az gyogykapcsolat legtobbszor igy nincs tul nagy jovoje. Foglalkozz magaddal es elj tovabb rendesen. Ha bukik a gyogykapcsolat akkor ugyis megkeres mert mar elobb elkezd agyalni rajtad.
2020. szept. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
90%
Megtartod a méltóságod, magaddal foglalkozol és nem keresed. Másképp nem lehet. Egy és ugyanaz a módja annak, hogy visszahódítsd az exed, meg túl is lépj rajta.
2020. szept. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Beszélgetni lenne jó vele, de nem áll velem szóba. Megszakad a szívem
2020. szept. 13. 15:21
 8/19 anonim ***** válasza:
38%
Sose értem ,hogy az önbecsülés.....
2020. szept. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Ha nem akat beszélni veled, akkor annak vége, fogadd el.
2020. szept. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
#5 os vagyok. Nyugalom es turelem! Nekem volt h, pont egy evig nem beszeltunk es visszajott. Addig is foglalkozz magaddal, csinald amit szeretsz, ha jon uj lany hodits. Ha pedig ez visszajon majd dontesz akkor rola mar lehiggadva.
2020. szept. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!