Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Akinek sikerült már visszahódí...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek sikerült már visszahódítani az exét aki kidobta, hogy csinálta?

Figyelt kérdés

2020. szept. 13. 12:42
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
8: Igen azt félretettem, nert annál is fontosabb nekem.
2020. szept. 15. 21:57
 12/19 anonim ***** válasza:
Van rá technika, ami nálam viszonylag jól működött, viszont már nem alkalmazom. Méghozzá azért, mert az illetővel együtt visszakaptam azokat a problémákat is, amiken szerettem volna, ha ő is akar változtatni, viszont esze ágában sem volt továbbra sem, így pedig sokra nem mentem vele.
2020. szept. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
És elárulod ennek ennek ellére a technikát?
2020. szept. 16. 14:02
 14/19 anonim válasza:
Ugyanezzel küzdök, mint a kérdező. 5 napja szakított velem,2.5 év után, mert sok volt a veszekedés az utóbbi hónapokban. Változtatnom kellett volna, de erre csak utólag, ekkora pofon után jöttem rá. De már nem akarja, hogy keressem, azt mondta, lezárta már, már nem úgy érez, de korábbi beszélgetésnél meg hezitált.. Most hétfőn beszéltünk utoljára telefonon, de azóta majd beleszakad a szívem. Tudom, hogy tudok változtatni, és ha ez megtörténne, nem is lenne ez a sok vita. Lehet még esélyem? Mit csináljak most? Zaklatni sem akarom...
2020. szept. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

8-as!

Kívánom, h szeress egyszer valakit úgy, hogy ne számítson az önbecsülés ;-)

2020. szept. 17. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Nem tudnék úgy senkit.Ha megalaznak,beledrugnak akkor sincs önbecsülés??!?!? Legyen már tartasod .
2020. szept. 17. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Minden másban teljesen tökeletes volt a kis drágám, megszakad érte a szivem. Pedig akkor rugott belém amikor nem számítottam rá, amikor jóra fordulhatott volna minden
2020. szept. 17. 19:51
 18/19 anonim ***** válasza:
Akkor szedd össze magad.Ismerek olyat ahol visszament az ex ,és tudod mit ért el vele a nő?még jobban alázta ,megcsalta mert tudta ,H megteheti
2020. szept. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Ne keresd, ne uzenj, ne csinálj semmit! ha normalis voltal vele akkor ugyis meg fog keresni miutan futott par kort es racseszett... hidd el tapasztalatbol tudom! a jelenlegi mar megkeresett 1 ev teljes csond utan de meg vacilalt es visszament. De ott mar ugyse lesz jobb neki es majd megint jon akkor mar ugy h, felszamolja a masikat. Nincs uj a nap alatt...
2020. szept. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!