Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Emiatt kiakadni egy feleségnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emiatt kiakadni egy feleségnek? Átjött hozzánk a barátnője, én meg mindössze tréfásan ennyit csináltam a barátnő felsőtestével.

Figyelt kérdés

Amikor a barátnő hazament, akkora égzengést csapott a feleségem, mintha embert öltem volna, mintha apját-anyját meggyilkoltam volna. Tettem én bármi rosszat? A barátnő is csak nevetgélt végig.


https://www.youtube.com/watch?v=99j8f1tixCM



2021. jún. 26. 16:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
95%
bruh xD
2021. jún. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
98%

Jajj, de troll!

Igen ha csöcsörészed a barátnőt, akkor mindenki kiakad, nem vicces, legfeljebb ha iq light az illető.

2021. jún. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
91%
Mekkora bunkó paraszt vagy kérdező. Remélem, elválik tőled a feleséged.
2021. jún. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
98%
Kamu
2021. jún. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
87%
Minden kamu, de ez az egy kérdés nem. Ez tuti így megtörtént. Igen! 🤣
2021. jún. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
97%
Izé... hogy is hívják a feleségedet, gyorsan dobj már be egy nevet légyszi :D
2021. jún. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
48%

Proli vagy és a nejed is ekképpen, ha patáliázott mert te meg bunkó vagy :)


Szóval épp megérdemlitek egymást, hovatovább a barátnő is ez a kategória, ha pofoncsapás nélkül ezen riheg-röhög más férjétől...


Egyszerűen nincs min háborognod- ez az alacsony színvonal mindannyiótok szégyene, de legalább elütitek azt a pár évtizedet, ami mèg hátravan- egyèbre gondolom igény úgy sincs


:D :D

2021. jún. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
72%
#7 inkabb te vagy a hulye hogy azt hiszed ez komoly, eletedben nem lattal meg showder klubbot? 99%-ban ilyen kamu sztorik vannak ott is... :D Habar ez eleg szar poen volt, tudsz te ennel jobbat is kerdezo
2021. jún. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
61%

Kedves 8-as,

ha már így leh..lyéztél, gondolom nem làttad a smiley-kat sem... de nagyon köszi. A monitor mögüli gyáva személyeskedés tényleg nagyon menő, majdnem, mint a gagyi youtube-s csöcsörészés.


7-es voltam :)

2021. jún. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
78%
#napiincelnedvesálom
2021. jún. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!