Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés

Naponta 10x elmondja h szeret de szex az nincs. Illetve volt mult heten 3 oral reszemrol mert menstrualtam, tegnap meg bejott amig a babaval aludtam delutan, kezembe adta a farkat es a bugyimra elvezett majd kiment. Utana lattam h irt viberen korabban h csinalhatnank vmit kettesben amig alszik a baba, de nem lattam. Igy csak felzaklatott majd ott hagyott parlagon, se szex, se alvas. Regen gyerekek mellett is stabilan meg volt a heti 2 (ami nekem keves de mindegy), most jo ha havi 2 van. Masfel eve itthon vagyunk mindketten, 2kg felesleg van meg rajtam, tornazok, 8hos a legkisebb gyerekunk, 7eve vagyunk egyutt, nem csal meg, sem lehetosege, sem indittatasa, tudom h szeret, de az nem vágy.

Probaltam megbeszelni, az a valasz h faradt (sokkal kevesebbet dolgozik mint odabent), meg h hianyzik neki h kettesben legyunk (o akarta a picit). Ejjel 2 orankent szoptatok, nem fogom masik szobaba tenni a kicsit, nem is keri, orulok ha a kisagyig eljutok neha. Van 9 masik helyiseg ahol szexelhetnenk napkozben. Fogalmam sincs h mi a megoldas, majd elmulik a covid, mindenki bejar dolgozni es fizikailag jobban hianyzom neki? Most azt erzem h reszerol a vonzalom nincs meg,mikozben erzelmileg csak ram koncentral de ha odadorgolozok ejjel, elfordul, vagy rafekszik a fkara.

Mikozben anyamek 40ev hazassag utan is heti tobbszor vannak egyutt, apam kerkedik vele.

Szerinte minden rendben van, csak ez egy ilyen idoszak, nekem viszont szuksegem van az intimitasra h jol mukodjek. Tudom h ez altalaban ffiakra jellemzo, de en igy funkcionalok es kesz, viszont kuncsorogni nem fogok. Ti mit tennetek?


2021. jún. 26. 07:33
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Már az elején is gond volt a szex, te magad írod. Plusz még egy gyereket bevállalni csak mert ő akarta, butaság volt. Nyilván azért akarta, mert azt gondolta, a gyerek majd megjavítja a már romokban lévő kapcsolatotokat. Titkon nyilván te is ezt gondoltad, azért vállaltad be. Ez a kapcsolat úgy rossz, ahogy van. A kis akciója, meg hogy csak úgy a kezedbe nyomja a farkát, meg néha csak úgy ürít beléd vagy rád vagy akárhogy, hát azt én nem tűrném a helyedben. Én nem egy ürítőedény vagyok, amit kénye kedve szerint használ ha akar, de az én igényeimre fittyet hány.
2021. jún. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Nem azt irtam h az elejen gond volt. Volt h egy nap 5x voltunk egyutt, aztan osszekoltozes utan stabil 2re allt be. Az szerintem egy teljesen normalis magyar atlag. Itt en vagyok fehermaju, de a hetente 2 az oke. Meglepő h itt mindenki olyan kapcsolatban van, ami minden tekintetben klappol.

Volt olyan pasim akinek joval nagyobb volt az igenye, de ott mas hibazott, szerintem ez ilyen, mindig vannak egy kapcsolatnak javitando teruletei.


Azert akarta o a 3.at, mert en kettot hoztam a kapcsolatba es mar az elejen megbeszeltuk h lesz kozos gyerek. Egyaltalan nem halott a kapcsolat es plane nem gyerekkel javitanank, ha valaki, en voltam aki evekig gondolkodott h be merjem-e vallalni, mert nem szeretnek meg egyszer single mom lenni.

Szerintem termeszetes igeny h valakinek legyen genetikailag sajat gyereke ha maset neveli.


Ez most valami, amit elore nem lehetett latni de igazatok van, en sem szeretnek uritoedeny lenni. Probalok vele beszelni.

2021. jún. 26. 18:04
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz kérdés. Esetleg nem lehetett probléma az, hogy minden együttlét kb ugyan olyan volt? Szóval kísérleteztetek esetleg új pózokkal, vagy helyszíneken? Ezt is lehet fontos lenne átgondolni. Remélem tudtam segíteni picit az előre jutásban. :)
2021. jún. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Még szerencse,hogy ahhoz nem túl fáradt,hogy heti háromszor hagyja magát a farok másik végén...

Egyet biztosra mondhatok.

Ha bármiféle probléma van a kapcsolatban és két ember kell a megoldáshoz,akkor azt egyedül egyik sem fogja tudni megoldani.

Ha beszéltetek róla és sem változást sem törekvést nem tapasztalsz belátható időn belül,(hónapok) akkor a legjobb esetben is csak stagnál,de inkább romlik majd a helyzet tovább.

2021. jún. 28. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

#14 ahhoz a ferfiak sosem faradtak😀


"Ha bármiféle probléma van a kapcsolatban és két ember kell a megoldáshoz,akkor azt egyedül egyik sem fogja tudni megoldani."- igazad van, en is igy tapasztalom. De o epp az az ember aki sokszor bizonyitotta mar h hajlando valtoztatni. Valoszinuleg elkenyelmesedett, de azon vagyunk hogy ujra visszahozzuk, ami volt, beszelgettunk, maris mas mint par napja. Hosszu tavon meg majd eldől.


Koszonom a hozzaszolasokat, hasznos volt!

2021. jún. 28. 08:23
 16/17 anonim ***** válasza:

#15

Deee,van olyan,aki még ahhoz is fáradt.

Tudnék mesélni,csak értelme nincs.

Az egyetlen hasznos,amit már a 13as hozzászólásban is leírtam az utolsó két mondat.

2021. jún. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Jézusom, így megaláz és még mentegeted? Szeret? Nem néz semmibe! Hogy lehet ilyen egyetlen egyszer is megcsinálni valakivel? "babaval aludtam delutan, kezembe adta a farkat es a bugyimra elvezett majd kiment". Nem lesz jobb, max ideig-óráig.
2021. jún. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!