Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Egy adott társasággal kirándul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy adott társasággal kirándulni megyünk, a párom szeretne eljönni fél napra, de én nem szeretném ha jönne. Hogyan adjam a tudtára?

Figyelt kérdés

Egy adott társaság megy el

Úgy kell elképzepni hogy vagy csak nők/férfiak/gyerekek stb lesznek. Nem szeretném konretizálni a dolgot. De a lényeg hogy amikor meséltem a

páromnak azt mondta hogy lehet hogy úton lesz pont akkor és meglátogat minket, velünk tölt egy fél napot. Én ezt nem szeretném több okból sem. Néhány okot felhoztam neki hogy jó de.... stb..... de nem érti a dolgot hogy miért nincs ott a helye. A lényeg hogy meg van beszélve hogy csak kik mennek, és mások sem hozzák a párjukat. Ezért nem értem hogy az enyém miért nem érti a helyzetet.

Mostanában viszonylag sokat szoktunk vitázni, ezért előre rettegek hogy olaj lesz a tűzre ha azt mondom hogy nem szeretném hogy jöjjön.

Hogy probáljam meg a tudtára adni? Finoman jeleztem neki amikor mondta hogy lehet hogy "meglátogat minket" hogy mi lehet úton leszünk, programot tervezünk, nem fogok tudni vele lenni, említettem hogy más se hozza a párját, stb. De nyomatékosan nem mondtam neki hogy nem szeretném ha jönne. Hogyan kezeljem a dolgot?


2021. jún. 18. 05:16
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
62%
Én sem értem a problémát. Ha már úgy állsz a "párodhoz", hogy egy fél napot nem akarsz vele tölteni, ott már nagy gáz van, legyen szó akármilyen programról.
2021. jún. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
68%

Ne beszélj már félre. Az én párom teljesen nyugodtan elmondja, hogy 'kanbuli' lesz, senkinek nem jön a párja, megértem és nem hisztizek, sőt egyiknek sem hisztizik a nője, hogy menne.

De ha ilyen ködösen adná elő, mint ahogy te leírtad, akkor biztosan gyanakodnék, hogy valami 'turpisság' van a dologban. Vagy ex, vagy leendő szerető vagy meglévő szerető. Mondd el neki tisztán és érthetően, ha pedig nem mered, akkor így jártál, el fog menni. Minden nő behisztizne azon, hogy ha azt mondod, hogy nem jöhet, mert.. és nem tudsz okot mondani...

Viszont ha a válaszom miatt bekamuznád a kanbulit, akkor jó ha tudod, hogy 21. század van és készülni fognak képek, amit majd a feleség is látni akar, tehát hamar le fogsz bukni...

2021. jún. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
80%
12. szerintem a kérdező nő...
2021. jún. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
60%
Utolsó, pacsi, mert biztos, hogy nő. Nem is értem, hogy itt a gyk-n az emberek kb. 70%-a nem tudja levenni, hogy milyen nemű a kérdező.
2021. jún. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
78%
12-es vagyok, valóban igazatok van, az ilyen köntörfalazás meg mellébeszélés inkább a nőkre jellemző, csak nem gondoltam át az elején :D de akkor értsétek úgy, hogy kanbuli helyett csajbuli.
2021. jún. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
23%
Ez nem köntörfalazás, egyszerűen az íráskép és a stílus alapján lehet érezni, milyen nemű a kérdező. Mondjuk ehhez kell némi intelligencia is...khm.
2021. jún. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
76%
Én hótziher csak azértis beugranék, mert titkolózol, és semmi konkrétat nem mondasz.
2021. jún. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Nekem még sohasem volt bajom az egyenes úttal.

Ne jöjjön, mert nem odavaló. Passz.


Aki ebből rögtön megcsalásra gondol, az már régen rossz.


Nem erőltetem be magam egy lány búcsúba, ha kétnapos, akkor se.

Nem viszem a páromat egy céges kirándulasra, ha nincs kifejezetten benne a meghívásban.

De lehet még akkor sem.

Minek ez a sok kavarás?

2021. jún. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!