Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Egy adott társasággal kirándul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy adott társasággal kirándulni megyünk, a párom szeretne eljönni fél napra, de én nem szeretném ha jönne. Hogyan adjam a tudtára?

Figyelt kérdés

Egy adott társaság megy el

Úgy kell elképzepni hogy vagy csak nők/férfiak/gyerekek stb lesznek. Nem szeretném konretizálni a dolgot. De a lényeg hogy amikor meséltem a

páromnak azt mondta hogy lehet hogy úton lesz pont akkor és meglátogat minket, velünk tölt egy fél napot. Én ezt nem szeretném több okból sem. Néhány okot felhoztam neki hogy jó de.... stb..... de nem érti a dolgot hogy miért nincs ott a helye. A lényeg hogy meg van beszélve hogy csak kik mennek, és mások sem hozzák a párjukat. Ezért nem értem hogy az enyém miért nem érti a helyzetet.

Mostanában viszonylag sokat szoktunk vitázni, ezért előre rettegek hogy olaj lesz a tűzre ha azt mondom hogy nem szeretném hogy jöjjön.

Hogy probáljam meg a tudtára adni? Finoman jeleztem neki amikor mondta hogy lehet hogy "meglátogat minket" hogy mi lehet úton leszünk, programot tervezünk, nem fogok tudni vele lenni, említettem hogy más se hozza a párját, stb. De nyomatékosan nem mondtam neki hogy nem szeretném ha jönne. Hogyan kezeljem a dolgot?


2021. jún. 18. 05:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
72%
mondd, hogy ott lesz a szeretőd, és nem szeretnéd, ha találkoznának
2021. jún. 18. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
73%
ebből nem fogsz jól kijönni, ugye tudod? Nincs más hátra, mint egy heveny hasmenést imitálni a kirándulás reggelén és lemondani a programot. Legközelebb meg intézd diszkrétebben a találkádat.
2021. jún. 18. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
12%

Te a nő vagy a férfi vagy ebben a kapcsolatban? Hány évesek vagytok?


Az nagyon is meghatározó, hogy melyik nem hogyan gondolkodik, ezért is tettem fel a kérdést. Életkor is belejátszhat.


Nagyon sok részlet hiányzik ahhoz, hogy érdemi választ lehessen adni - pedig szívesen megtenném.

2021. jún. 18. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
88%

Nem vagyok az a típus aki szerint az ember nőjjőn össze a párjával, mert szerintem simán csinálhatnak párok, akár több napos, külön programot is.


De amit leírtál elég furán hangzik. Miert nem akarod ENNYIRE hogy menjen? Mi rossz lenne abban ha ő is menne?

Írjál már valami konkrétumot mert ez így nagyon gáz..


Vagy akkor ha kifejezetten csajos vagy pasis program akkor azt mondd neki, de nem ertem mi ezen olyan nagy kínlódás...

2021. jún. 18. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
95%
Tök jó, hogy elvileg a párod, de nem tudtok egymással kommunikálni.
2021. jún. 18. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
93%
A párodnak elárulsz részleteket, hogy miért nem mehet? Mert nincs olyan ember, aki magyarázat nélkül elfogadná, hogy "azért nem mehet, mert csak", és ne kezdene valami sunyiságra asszociálni... 😅
2021. jún. 18. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
83%
kérdező vszeg ismerkedni akar, nem akarja, hogy lássák, hogy van párja
2021. jún. 18. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
79%
Ne haragudj, de csak csajos/pasis program lesz! PONT
2021. jún. 18. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
85%

Ennyiből én se érteném, miért nem mehetek. És igen, rögtön arra gondolnék, hogy azért titkolózik, mert szeretője van - vagy épp ott akar fölszedni valakit.

És minél inkább húzódozna a másik (értelmes indok nélkül), annál inkább vele akarnék menni.

2021. jún. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
90%

Néhány napos kirándulás és beugrana egy fél napra, miért ne tehetné? Még akkor sem, ha csak csajos/pasis program.

Ja, hogy ott lesz a szeretőd vagy ismerkedni akarnál? Hát igen, így kellemetlen...

2021. jún. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!