Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnál, ha a párod csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnál, ha a párod csak baráti társasággal akarna nyaralni menni?

Figyelt kérdés

Én is ott lennék, meg még rajtunk kívül 3 pár, akik a barátai. Velem ketten nem is akar nyaralni menni, se tengerpart, se ilyen pár napos városlátogatás neki arról szól a nyaralás, hogy buliznak, isznak és unalmas lenne neki kettesben. Eddig ezt még egyik kapcsolatomban sem tapasztaltam, sokkal inkább az ellenkezőjét.

Ő 30, en 26.


2019. júl. 24. 18:52
 1/9 anonim ***** válasza:
97%
Nekem az exem ilyen volt. Semmi kettesben töltött minőségi idő... rá is ment a házasságunk.
2019. júl. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Én otthagynám az ilyet, de lehet hogy másnak meg ez jön be.
2019. júl. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Én megérteném ha barátokkal IS mennétek nyaralni. Szóval nem azzal van a gond hogy barátokkal akar menni ,mert azt teljesen megértem, én is szeretek barátokkal nyaralni, inkább ott a baj hogy veled kettesben nem akar.
2019. júl. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
# 4: Egyetértek. Kettes válaszoló vagyok. Én is szeretek barátokkal IS nyaralni, de mellette igényelném a kettesben töltött időt is. Hozzáteszem, néha "kikönyörögtem", hogy legyen ilyen, de borzalmas volt, látszott az exemen, hogy nem érzi jól magát, ennek meg semmi értelme.
2019. júl. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%
Nekem sem tetszene ,főleg,hogy kettesben nem is akar...
2019. júl. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%
Fontos a barátokkal nyaralás meg a buli. De ugyan úgy fontosak a kettesben töltött közös programok és élmények is. Nem tartom azt jó kapcsolatnak ahol az egyik fél szerint unalmas kettesben. Hogyha valakit szeretek akkor vele szeretek a legjobban időt tölteni. A legjobb kirándulások és nyaralások voltak eddig amikor elmentünk 1-2 hétre kettesben és 0-24-ben együtt voltunk. Akinek nincs erre igénye az szerintem emberileg egyáltalán nem szereti a párját és nem szeret vele időt eltölteni.
2019. júl. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
77%

Kezdodik...

Unalmas vagy neki.

Nem csak most, hae kulombem is.


Szerintem amig van eaelyed, lépj.

2019. júl. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
87%
Semmit, keresnék más pasit.
2019. júl. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
66%

Ilyenkor ne menj vele. Menj a sajat barataiddal nyaralni.

Minek futsz utana??? Igy megjobban lenez.


Talalkozz a sajat barataiddal sokkal tobbet es menj sportolni sokkal tobbet. Nincs nelkule eleted. Lnalloan nincsenek programjaid.


Az ilyen ferfi akkor fog futni utanad,ha erdemesnek tart ra. Te most azon az uton haladsz,h lesz.r.

N/36

2019. júl. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!