Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ki hogy reagàlna?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hogy reagàlna?

Figyelt kérdés

Ma csörgöt a telefonom a férjem volt az.. Felvettem de nem szólt bele.. (Munka után az egyik fèrfi munkatàrsàt vitte haza..) na szóval hellozok neki semmi.. Egyszer csak ezt hallom :

ohh bisztos jó suna van allatta.. Mondom mi van de akkor màr gondoltam nem teszem le a telefont utána azt hallom ezek még fiatalok de a kukac màr biztos jàrt bennük... utàna kicsit felfujnà a szèl azt a szoknyát... Hàt mint akit leforràztak ugy éreztem magam.. Mondom ez az én férjem? Mikor haza èrt kèrdezem töle làttàl valami csajt azt mondja nem.. Erre mondtam neki hogy hivott es felvettem és hallottam miket mondot.. Ugy érzem valami eltörött bennem.. Nem ilyenek ismertem.. mostmeg mintha egy idegen lenne.. Megkèrdeztem mièrt èrdekli hogy ki alatt milyen suna van.. vagy mièrt kivànta hogy a szoknya alá kapjon a szèl.. véleményekre lennék kivàncsi mert meg vagyok zavarodva.. Ti mit szólnàtok?


2021. jún. 5. 21:02
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
69%
Vajon miért? Hány éve vagytok házasok? Megunt téged és hajtja a kíváncsiság.
2021. jún. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Hogy te milyen rendes vagy... Kèrdeztem töle azt mondta csak ugy mondta... azt is megkèrdeztem hogy megcsalna-e egy olyannal akire a megjegyzèst tette azt mondta nem... De viszont a bizalmam megrendült
2021. jún. 5. 21:10
 3/20 A kérdező kommentje:
8 éve vagyumk együtt.. 3 éve vagyunk hàzasok
2021. jún. 5. 21:11
 4/20 anonim ***** válasza:
95%
Hát nem fogja bevallani hogy megdugná.
2021. jún. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem röhögjél. Zsebhívás volt.

Azt meg próbáld valahogy feldolgozni, hogy heteroszexuális és nem vak. Ne aggódj, ha nincs ott a kolléga, akkor csak gondolja. Ez ilyen kanduma. De abban biztos lehetsz, hogy melletted ülve is látja, ha egy nő szép, megnézi, és megállapítja, hogy dugható.

Persze kiakadhatsz, meg balhézhatsz, csak felesleges.


Inkább nézd meg te is a pasikat. Jobban jársz. ;)

Mindezt nőként írom, aki 17 éve házas.

2021. jún. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Igen ènis ezen agyalok.. Nagyon szar hallom a hangjàt meg a mondatait a füllemben...
2021. jún. 5. 21:12
 7/20 Ramos ökle ***** válasza:
95%

Megértem, h egy ilyen rosszul esik. Sokkoló.

Az a helyzet, h sokan így fejezik ki magukat baráti társaságban, vagy ha magában beszélő típus, akkor szintén. Sok férfi gondolataiban van ilyesmi, amit leírtál, de nem feltétlenül mondják ki.

A legtöbbször ez ártatlan dolog, annak ellenére, h nagyon nyersnek hangzik amit mondott. A fantázia ilyen, azt gondoljuk, h a másik még a gondolataiban is jólnevelt, de ez sokszor nincs így.

Talán most azt érzed, h egy örök törés ez lelkileg, és sajnos ez lehetséges is. Érdemes kicsit belegondolni, h a kommunikáció elég sokféle lehet, nem mindig azt mondod, azt hallod, ami rögtön az ember fejében megszületik.

2021. jún. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
7. Válaszóló köszönöm szèpen a hozzászólásodat. Nem tudom, hogy mi lesz velünk még mindig a hatàsa allatt vagyok a hallotaknak
2021. jún. 5. 21:26
 9/20 anonim ***** válasza:
96%
Ez inkább ilyen haver előtti vagánykodásnak tűnik.
2021. jún. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
93%
Csak marhultak útközben. Nincs jelentősége szerintem. Mindenesetre megnéztem volna az arcát, amikor kérdőre vontad :D
2021. jún. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!