Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit reagálnál, ha azt mondaná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit reagálnál, ha azt mondaná a feleséged, hogy ha szeretnél váltani a karrieredben, ami költözéssel is járna, miatta ne mondj le róla, mert nem érzi olyan jónak a kapcsolatotokat?

Figyelt kérdés

2021. jan. 21. 18:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha én szeretném őt, iszonyatosan rosszul esne, viszont ha objektíven gondolkodunk érzelmek nélkül, akkor “szép” tőle, hogy nem akar visszafogni, és őszinte. Csak ugya itt nem kapcsolatról van szó, hanem házasságról, emiatt érthetetlen, hogy ezt mégis hogyan gondolja? Ha a munkád miatt költöznél, akkor váljatok el, de ha nem, úgy is jó?
2021. jan. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Savlekotő ***** válasza:
70%
Burkoltan közölte hogy költözhetsz felőle a vérbe,nem izgatod annyira.. Nyugi már az utódod meg van az fix..
2021. jan. 22. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Megköszönném az őszinteségét és elgondolkodnék hogy mit kezdjek az új életemmel. :) F50.
2021. jan. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Váltanék.
2021. jan. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem fog/nem akar féltékenykedni.
2021. jan. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Értékelendő az őszintesége, és elgondolkodtató amit mondott. Én is mondtam ilyet anno, és el is kellett volna válnunk pont akkor.
2021. jan. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!