Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A kapcsolatotokban mennyi idő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kapcsolatotokban mennyi idő után került szóba a házasság?

Figyelt kérdés

Akár olyan vonatkozásban, hogy szeretnétek megnősülni/férjhez menni, akár olyan vonatkozásban, hogy soha nem szeretnétek esküvőt.

Mi 1 éve vagyunk együtt, a gyerek téma szóba került, mivel páromnak van 2 gyereke az előző kapcsolatából. A házasságról azonban nem beszélt. Konkrétan rákérdeztem, hogy akar-e házasságot egyáltalán, erre kiakadt hogy egy férfitól hogyan lehet ilyet kérdezni...

Én annyit tudok, hogy szeretnék és még azelőtt, hogy terhes lennék. Nem szeretném, hogy azért "kelljen" elvenni, mert jön a gyerek... 27/N



2020. jún. 16. 19:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Arról, hogy akarunk majd házasságot, már néhány hét után. 30-31 évesek voltunk, felesleges lett volna egymás idejét húzni, ha nem egyeznek az alap elképzelések. Számomra gyanús lenne, ha egy év után a párom kikérné magának ezt a kérdést.
2020. jún. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én megkérdeztem a férjemet kb 2 éve jártunk hogy feleségül veszel?Ő erre hogy aha.Kb ennyi volt rá úgy egy évre összeházsodtunk.
2020. jún. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát mi nagyon fiatalon ismerkedtünk meg, még gimnazista voltam. Egy pár hónap után felhozódott hogy szeretnék majd esküvőt meg gyereket egyszer, ő meg mondta, hogy nem igazán esküvő párti.

Azóta eltelt 5 év és ő hozta fel, hogy szeretne esküvőt és hogy s mint lehetne a lánykérés.

2020. jún. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%

Első randin mondta, hogy nála azon múlik, hogy mennyire lesz komoly a kapcsolat, hogy mennyire jó a szex. Mondtam, ha ezen múlik, el fog venni feleségül. Jót röhögött. 5 hónappal később megkérte a kezemet. Rá egy évre esküvő.

Ha így vesszük, akkor ezzel indítunk. :)

2020. jún. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
4. évben körülbelül. Tudta, hogy házasság párti vagyok. Akkora ért meg benne a dolog, akkora komolyodott meg a házassághoz. :)
2020. jún. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A legelejétől beszéltünk róla olyan szinten, hogy tudtuk, hogy mindkettőnk jövőképében benne van a házasság és a gyerek, és nem is 10 év után.
2020. jún. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

KB. 2 hónap után megmondtam neki, hogy én szeretnék házasságot, gyereket pedig csak azután. Mégpedig záros határidőn belül, ami számomra azt jelenti, hogy 1-1.5 év után szeretnék lánykérést, rá egy évre esküvő, aztán gyerek. 29 vagyok, a párom 37. Nem szeretnék 3-5-8 évet várni arra, hogy eldöntse mit akar. Ez fiatalabb korban okés, de már elég "nagyok" vagyunk, van elég tapasztalatunk a kapcsolatok téren, én a magam részéről 1 év után el tudom dönteni, hogy akarok-e többet vagy sem. És ezt várom tőle is.

Szerintem aki 30 éves kora fölött, több párkapcsolattal a háta mögött max 2 év alatt nem tud dönteni, az igazából nem akarja.

2020. jún. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!