Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan tehetem túl magam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tehetem túl magam a volt férjem bántásain?

Figyelt kérdés
Rengeteget bántott szóban. Hogy kövér vagyok, hogy nem kellenék úgysem senkinek, mert a férfiak a vékony lányokat szeretik, az ilyeneket, mint én, max megd...ni akarják. Megkaptam rengetegszer, hogy egy kiállhatatlan, sótlan ember vagyok, akit max addig keresnek, míg hasznot tudnak húzni belőle. Hallgattam, hogy életképtelen vagyok, semmit nem tudok megoldani egyedül. Így most ha bárki közeledik hozzám, egyből a hátsó szándékot keresem. Senkinek nem merek megnyílni.
2021. máj. 29. 08:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Majd írják itt, hogy foggyáá le.

Keress fel egy pszichológust, ha egyedül nem sikerül túl tenned magad rajta. A volt férjed meg szard le, ettől élvez el, ha másokat alázni tud. Mindig azt nézd, hogy ki mondja.

2021. máj. 29. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tudom, én leszek a hibás és még örüljek is, ha dagadtan hozzám szól valaki.
2021. máj. 29. 08:38
 3/7 anonim ***** válasza:
30%

Exem is egy kritizálos féltékeny beteg mentalitásu ember volt.


Ami engrm helyretett:

-utánam egy sminktelen x labu dagadt disznoval jott ossze. (Szoval ennyit a beszolasairol nekem 45 kilosan!)

-akovetkezo párom meg olyan szinten elfogadott es szeretett hogy az sem zavarta ha állandoan taccson vagyok mellette (elkezdtem inni bulizni drogozni az ex utan), es bőven jobb pasi is az exnél de mint társ is.


Mindezek utan én már teljesen lesz.rom ha egy ffi rinyál. A mkstani barátom pedzegette hogy öltözzek szexisebben, de mikor közöltem nincs rá keret.., azota nem mondja..:D

2021. máj. 29. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%

*engem is porig aláztak önbizalomban teljesen tönkretettek es voltam 45 kg!


Ha egy ffinek baja van az a fejébol ered nem masbol.

2021. máj. 29. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Mint dagadt, elvált nő írom: amíg nem tudsz ezen átlendülni, addig egyelőre ne ismerkedj. Így ez egy önbeteljesítő jóslat lesz, és tényleg azt vonzod be, aki nem értékel.

Írd fel: ahhoz, hogy megtaláld a nagy Őt, előbb meg kell találnod a nagy Ént.

Tanuld meg jól érezni magad szingliként, tedd a magad kedvére, ami jól esik, és fedezd fel, hogy mi tesz boldoggá. Nem kell alkalmazkodnod senkihez, nem kell megfelelned senkinek.


Mint újra évek óta boldog kapcsolatban élő nő, azt tanácsolom, hogy legyél kicsit lazább. Kezdve ott, hogy a szex jó dolog, és bizony az is meg akar dugni, aki komolyat akar tőled. Aki nem, az nem akar semmit se. Nincs abban semmi tragikus, ha volt jó estéd és egy kellemes orgazmusod. De ezt nyugodtan harcold ki magadnak! Ha tetszik a férfi, ez kölcsönös és jöhet a szex, akkor igenis mondd el, mutasd meg, hogy te mire vágysz, mit szeretsz. Nem tetszik? Kit érdekel? Ott az ajtó, menjen a f.ba, jöhet a következő. Csak úgy menj bele a szexbe, ha megkapod, amit akarsz.

Ne aggódj, lesz olyan, akinek ez úgy fog tetszeni, ahogy van, minden porcikád megszereti, ahogy megismerte, és nem neked kell küzdened, hanem ő fog érted küzdeni, hogy ne veszítsen el. Kevesebbel ne érd be!

Addig meg mi a legrosszabb, ami történhet? Lesz pár kellemes kalandod.


De először te tanuld meg tisztelni, szeretni és elfogadni saját magad! Addig más se teszi.

Így viszont nem ragadsz be többször egy rossz kapcsolatba, mert ha egyedül jól érzed magad, inkább választod a boldog szingliséget. Bármilyen fura is, de egy jó alapot pont az ad, ha a jól érzed magad egyedül. A házasságodban is az tartott bent, hogy féltél egyedül maradni, inkább tűrted. Ahelyett, hogy rég kidobtad volna, és nem várod meg, hogy leépít teljesen.

2021. máj. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát, igazat megvallva, szuperül érzem magam egyedül. B nem kell senkit kerülgetnem, ha úgy gondolom, nem főzök. Nem cseszeget senki, ha kupi van, azt csak magamnak köszönhetem. Szóval egyenlőre tök jó minden. Próbálok tükörbe nézni és akkor mondogatni magamnak, hogy jó csak vagy, jól nézel ki. Hátha segít az önbizalmamnak.
2021. máj. 29. 09:03
 7/7 anonim ***** válasza:

"az ilyeneket, mint én, max megd...ni akarják."


Lehet ettől félt,és ezért akarta elvenni az önbizalmad.

2021. jún. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!