Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit szoktatok csinálni ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szoktatok csinálni ha a férjetek észre sem veszi magát hogy megbántja a másikat?

Figyelt kérdés

Most várjuk az első gyermekünket. Lehet én is lelkileg kicsit ki vagyok bukva. Általában ebéd időben mindig telefonálunk, hol ő hív fel, hol én. Ennyi a napi kommunikáció hétköznaponta estig, mert nincs többre idő.


Ma is felhívott. Most vennénk házat, és említettem neki hogy amit kinéztünk ingatlant nem biztos hogy eladják,-valami családi ügy miatt, és mit mondjak az ingatlanosnak, akit csak 4-ig hívhatok, kérdezzem meg van -e valami hasonló ami a tetszésünknek megfelel vagy bármi.. lényegtelen dolgok.


Egyenlőre albérletben vagyunk, ezért is lett volna fontos egy igen vagy egy nem,mert annál nagyobb kiadás az albérlet és az itteni költségek. Hamarosan jön a baba, költözés is visz el időt nem hogyha még fel is kell újítani.


Erre hallottam hogy megjelent két kollégája mögötte és annyira hirtelen stílust váltott. Olyanokat mondott ne nyavajogjak, mit hisztizek egészálló nap, tudok-e felnőtt ember módjára viselkedni, de ezeket olyan hangnembe.. nem tudom köze van-e hozzá,tudom nehéz a mai napja de nem rajtam kéne levezesse a feszültséget. Szinte végig dolgoztam a terhességet, itthon főzök , mosok,takarítok, minden meglegyen mire hazaér.

De nem értem miért kell az emberrel így beszélni, és hallja a hangomon ha megbánt azt is hallotta hogy mondtam neki lerakom a telefont mert ennek nincs értelme,és közben már sírtam.


Hazajön, és kb észre se veszi magát, egy kis érzés sincs benne ilyenkor annyit mondjon ne haragudj vagy nem úgy gondoltam, abba már nem is reménykedek csak dobjon egy smst egy szeretlekkel..

Egyszerűen csak úgy csinál mintha mi se történt volna, és majd "megnyugszol alapon" működik ha meg nem így jártál...



Nálatok is ilyen a férjetek?


2021. máj. 26. 13:13
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Szintén: amikor terhesen, aztán gyesen úgymond kiszolgálatott helyzetbe kerültem, na akkor mutatta ki igazán ő is a foga fehérjét. Így jártam.
2021. máj. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
45%
Tehát az angyali férjed egy tahó. Gratulálok, és ilyen emberrel válalsz gyereket :D
2021. jún. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
0%
De most tényleg, nektek jól esik, baromi elégedettek vagytok, amikor a kismama itt panaszkodik, hogy a férje paraszt mód viselkedik vele, ti meg ekézitek, meg gratuláltok...? Ettől ti nyilván előrébb vagytok az evolúcióban.
2021. jún. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Miért, veregessük vállon, hogy milyen okos és ügyes?


Nekem is volt tahó exem... EXEM, ugyanis szakítottam vele, nem még gyereket is szülök neki.

2021. jún. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Nekem is volt tahó exem, aki szintén a terhességem alatt mutatta meg, milyen is ő valójában. Ahogy korábban is írtam.

Ugyanígy jártam kb mint a kérdező. Aztán mikor babával le voltam kötve, még rosszabb lett a helyzet. 1,5 éves volt a gyerek, mikor elköltöztem vele.

És nem, nem gyors és nem véletlen baba volt, 4 éves kapcsolatba született, tervezetten.

Ez van.

"okos és ügyes"? nem ő a tirpák, hanem a férje. Ő meg otthon van a nagy hasával és sír a telefon túlvégén. De, rúgtunk bele. Szerintem is.

2021. jún. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!