Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit szoktatok csinálni ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szoktatok csinálni ha a férjetek észre sem veszi magát hogy megbántja a másikat?

Figyelt kérdés

Most várjuk az első gyermekünket. Lehet én is lelkileg kicsit ki vagyok bukva. Általában ebéd időben mindig telefonálunk, hol ő hív fel, hol én. Ennyi a napi kommunikáció hétköznaponta estig, mert nincs többre idő.


Ma is felhívott. Most vennénk házat, és említettem neki hogy amit kinéztünk ingatlant nem biztos hogy eladják,-valami családi ügy miatt, és mit mondjak az ingatlanosnak, akit csak 4-ig hívhatok, kérdezzem meg van -e valami hasonló ami a tetszésünknek megfelel vagy bármi.. lényegtelen dolgok.


Egyenlőre albérletben vagyunk, ezért is lett volna fontos egy igen vagy egy nem,mert annál nagyobb kiadás az albérlet és az itteni költségek. Hamarosan jön a baba, költözés is visz el időt nem hogyha még fel is kell újítani.


Erre hallottam hogy megjelent két kollégája mögötte és annyira hirtelen stílust váltott. Olyanokat mondott ne nyavajogjak, mit hisztizek egészálló nap, tudok-e felnőtt ember módjára viselkedni, de ezeket olyan hangnembe.. nem tudom köze van-e hozzá,tudom nehéz a mai napja de nem rajtam kéne levezesse a feszültséget. Szinte végig dolgoztam a terhességet, itthon főzök , mosok,takarítok, minden meglegyen mire hazaér.

De nem értem miért kell az emberrel így beszélni, és hallja a hangomon ha megbánt azt is hallotta hogy mondtam neki lerakom a telefont mert ennek nincs értelme,és közben már sírtam.


Hazajön, és kb észre se veszi magát, egy kis érzés sincs benne ilyenkor annyit mondjon ne haragudj vagy nem úgy gondoltam, abba már nem is reménykedek csak dobjon egy smst egy szeretlekkel..

Egyszerűen csak úgy csinál mintha mi se történt volna, és majd "megnyugszol alapon" működik ha meg nem így jártál...



Nálatok is ilyen a férjetek?


2021. máj. 26. 13:13
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
91%
Néha mindkettőnkkel előfordul, hogy nem vesszük észre hogy bántó volt amit mondtunk. Akkor a másik szól, hogy "figyelj, nagyon rosszul esett amit mondtál" és megbeszéljük.
2021. máj. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
60%
Sose beszélne igy velem.
2021. máj. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
49%

Azt hiszi az a kemény ffi aki kiosztja az asszonyt.


Primitív csak. Csak nem vmi betanitott munkás?

2021. máj. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
62%

*az én párom sem égetné magát meg engem sem ilyen stílussal, de mondjuk ő vezető beosztásban is van

3.

2021. máj. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
87%
Nem biztos, hogy egy ilyen tirpákkal kellene házat venni... egyébként ha előfordul valami véletlen rosszul eső félmondat, akkor szólunk, hogy ez vagy az nem esett jól és megbeszéljük, de ez, amit leírtál, nem ez a kategória.
2021. máj. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
77%
Nem, nálunk nem ilyen.
2021. máj. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
70%

Ugyan ilyen velem is a férjem. Általában letudja azzal hogy ehes, vagy más kifogás de ugyan úgy csúnyán beszél velem. 2.gyerekünket nemsokára megszülöm.

Terhesség miatt egyebkent is érzékenyebb az ember, nem hogyha bunkóznak veled...

Még neki állt fentebb most, mert megyunk szules előtt "nyaralni", s úgy volt, hogy 10kor indulunk legkésőbb de inkább felkeles után.

Én tegnap este mindent összeszedtem, még este sütöttem is túros batyut, de ő semmit nem készített elő, a kocsit is most takarította belül. Porszívózás/portorles stb.. most ott vagyunk, hogy az egész napi programnak lőttek, a másfél évesünk nem kocsiba alszik hanem most a kiságyában, mert már nem tudtam hova eltolni az altatást. Így is alig bírt megnyugodni... Mert nem tudunk elindulni miatta. S még en vagyok a f@sz mert mit siettetem.... kössz..

2021. máj. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
89%
Akkor minek csináltok még egy gyereket? Ez csak számomra érthetetlen? Vagy ti szerettek kínlódni?
2021. máj. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
11%

Nem minden napunk ilyen természetesen,, S nem ilyen egyszerű, hogy most en elválok.

Sokszor a szerelem egy döntés, s nem árt néha küzdeni érte...

Nem kell egyből eldobni.

#7 vtam

2021. máj. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
87%

Nőként engem is érdekel, hogy ha már benne vagytok egy eleve szar kapcsolatban, ahol úgy beszél veletek a férj, ahogy egy idegen sem beszélne, miért vállaltok még további gyerekeket? Mit vártok?


Egyre inkább kezdem érezni/látni nem csak itt, a környezetemben is, hogy a legtöbb ember csak társadalmi elvárásból vállal családot, hogy megmutathassa, hogy "nekem is sikerült". Kifelé megy a bizonygatás a boldog családi idillről, a négy fal közt pedig a sírás. Mire jó ez?

2021. máj. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!