Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit szoktatok csinálni ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szoktatok csinálni ha a férjetek észre sem veszi magát hogy megbántja a másikat?

Figyelt kérdés

Most várjuk az első gyermekünket. Lehet én is lelkileg kicsit ki vagyok bukva. Általában ebéd időben mindig telefonálunk, hol ő hív fel, hol én. Ennyi a napi kommunikáció hétköznaponta estig, mert nincs többre idő.


Ma is felhívott. Most vennénk házat, és említettem neki hogy amit kinéztünk ingatlant nem biztos hogy eladják,-valami családi ügy miatt, és mit mondjak az ingatlanosnak, akit csak 4-ig hívhatok, kérdezzem meg van -e valami hasonló ami a tetszésünknek megfelel vagy bármi.. lényegtelen dolgok.


Egyenlőre albérletben vagyunk, ezért is lett volna fontos egy igen vagy egy nem,mert annál nagyobb kiadás az albérlet és az itteni költségek. Hamarosan jön a baba, költözés is visz el időt nem hogyha még fel is kell újítani.


Erre hallottam hogy megjelent két kollégája mögötte és annyira hirtelen stílust váltott. Olyanokat mondott ne nyavajogjak, mit hisztizek egészálló nap, tudok-e felnőtt ember módjára viselkedni, de ezeket olyan hangnembe.. nem tudom köze van-e hozzá,tudom nehéz a mai napja de nem rajtam kéne levezesse a feszültséget. Szinte végig dolgoztam a terhességet, itthon főzök , mosok,takarítok, minden meglegyen mire hazaér.

De nem értem miért kell az emberrel így beszélni, és hallja a hangomon ha megbánt azt is hallotta hogy mondtam neki lerakom a telefont mert ennek nincs értelme,és közben már sírtam.


Hazajön, és kb észre se veszi magát, egy kis érzés sincs benne ilyenkor annyit mondjon ne haragudj vagy nem úgy gondoltam, abba már nem is reménykedek csak dobjon egy smst egy szeretlekkel..

Egyszerűen csak úgy csinál mintha mi se történt volna, és majd "megnyugszol alapon" működik ha meg nem így jártál...



Nálatok is ilyen a férjetek?


2021. máj. 26. 13:13
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
87%

Velem akkor beszélt így az exem, amikor karácsonykor felhívtam, hogy boldog karácsonyt kívánjak neki, illetve megkérdeztem tőle, hogy nem akar-e átjönni, mert egyedül vagyok. Haveroknál volt és közölte velem bunkó stílusban, hogy "Nem fogsz belehalni, ha egyedül töltöd a szentestét!"


Nem véletlen lett ex 😁

2021. máj. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
79%

Igen, ez ilyen ffi szokás, úgy vettem észre. Nők szeretik haza érve is folytatni a vitát.


Én ilyenkor nem hagyom annyiban a dolgot, leülök és face to face rákérdezek, hogy mi volt ez. Nem generálok emelt hangú vitát, végig nyugodt maradok, csak sajnos sok paliból harapófogóval kell kihúzni a választ (ennek változó okai vannak).


Szóval azt ajánlom, hogy a magad lelki békéje érdekében, meg hogy ne nőljön a fejedre és tanuljon önuralmat, beszéld meg vele.

2021. máj. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
97%

Nem, szerencsére az én férjem felnőtt férfi, nem kisfiú, aki a hasonló idétlen kollégák előtt azzal menőzne, hogy úgy beszél velem mint egy idiótával vagy egy darab ronggyal. Normálisan, szeretettel beszélünk egymással négyszemközt és mások előtt is.

Ne hagyd, hogy így bánjon veled! Terhesen főleg gáz. Exem velem is csinálta ezt, én is a babánkat vártam - ha kikértem magamnak, én voltam a 'hisztis terhes'. Még pici volt a gyerek, mikor elhagytam. És milyen jól tettem.

2021. máj. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
84%
Hogy le vannak már pontozva azok, akiknek nem suttyó a férjük :P
2021. máj. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
24%
Ha valóban úgy van, hogy "ez ilyen férfiszokás", akkor azért pontoznak le, mert a mi férfinknek nem szokása. Ki milyet szakít, ugye.
2021. máj. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
96%

Hát kérdező, inkább ne vegyetek együtt házat :)


Hidd el, ez egy idő után állandósulni fog, és előbb utóbb már négyszemközt is így fog beszélni veled.

2021. máj. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
15%

#15-ös, köszi, én rendes kapcsolatban élek a férjemmel, ilyet szakítottam ;)

De ne álszenteskedj, mintha te soha nem veszekedtél volna a pároddal. Ezek szerinte te papucsot szakítottál?

12-es voltam.

2021. máj. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
96%

Hát ja az ilyen allandósupni szokott. Adj hangot a nemtetszésednek, mert akkor természetesnek veszi hogy ezt megteheti veled.

Ilyet nem lehet nem észre venni, de biztos elodázza a dolgot.


Én is terhesen jöttem rá hogy milyen is valójában a férjem, hatalmas koppanas volt, vessek magamra.

2021. máj. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
95%

#18

Veletek aztán mi lett?



Egyébként nagyon jellemző az, hogy a házasságkötés / teherbe esés után az egyik fél azt hiszi hogy nyeregben van, és elkezd ocsmányul bánni a párjával. (És ez bárki lehet. A férfi is, a nő is, aki a gonoszabb.)

2021. máj. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
94%

Vitatkozni szoktunk, veszekedni nem. Attól még nem beszél velem úgy mint egy idiótával. Legfőképp nem mások előtt, hogy még le is járasson.

Ha az a nem papucs, aki lehülyéz, akkor igen, enyém papucs.


amúgy én írtam fentebb, hogy fiam apja jófirma volt, őt elég rövid idő után pici gyerekkel el is hagytam.

2021. máj. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!