Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elő szokott fordulni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elő szokott fordulni, hogy véletlen megbántjátok a párotokat?

Figyelt kérdés

Sose bántanám őt de mindig kiderül valami régi seb, ami miatt egy-egy mondatba olyanokat lát bele ami nincs is. Néha ilyenkor sírás lesz a vége én meg nem győzök bocsánatot kérni...


Most nem tudom, hogy ez ilyenkor az ő problémája vagy tényleg én vagyok a hibás, mert utána mondja hogy túlreagálta a dolgot.


Nem tudom hogy 2-3 havonta belefér-e egy ilyen hiba, amúgy minden rendben van közöttünk.


2021. jan. 27. 13:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen megszoktam... Elég érzékeny a barátnőm, én pedig nem vagyok paraszt, de nem mindig veszem észre, ha olyat mondok ami rosszul esik neki. Erre én azt találtam ki, mindegy hol vagyunk, kik vannak körülöttünk kérdezzen rá vissza, mert csak akkor tudom, hogy rosszul esett neki. Azóta ez nálunk bevált.

Mielőtt valaki lehúzza az értékelést NEM direkt bántom meg én sem, hisz imádom a cuki pofiját, csak sokszor ő máshogy fordítja a buksijába a dolgokat

2021. jan. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

#1 Köszönöm, érdekes megoldás.


Nálunk is volt olyan hogy eltelt 15 perc mire összekombinálta a dolgokat a fejében, aztán nekem esett amikor már nem is emlékeztem rá miről volt szó...

2021. jan. 27. 13:17
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze, szoktuk, szerintem minden emberi kapcsolatban történik ilyen. De mi azonnal megbeszéljük, ha valamelyikünknek rosszul esett valami, mert abból indulunk ki, hogy a másik NEM akart minket bántani. És utána igyekszünk figyelni az ilyen érzékeny pontokra.
2021. jan. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
3# Termésetesen mi is megbeszéltük azonnal, csak attól félek hogy ezek nagy tüskéket hagynak benne. Nekem ha valami rosszul esik általában nem szólok érte hanem magamban elrendezem a dolgot, de őt rossz érzés sírni látni.
2021. jan. 27. 14:03
 5/12 anonim ***** válasza:

Eleg jol passzolunk a parommal tudja h mindent amit mondok viccbol mondom. Ugyanolyan poenjaim vannak mint eddig, semmit se valtoztam, az exem beborult toluk es volt hogy napokig hozzam se szolt, a jelenlegi parom meg lazan felnevet azon h milyen hulyeseget hoztam mar megint ki...

Persze tudom hol a hatar, nem mondok nagyon durva dolgokat, csak eddig nem talaltam meg azt akinek ugyanott van a hatar mint nekem, eddig mindig merev prud pi**kat dobott a gep

2021. jan. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
100%
Néha en is máshogy értelmezem a dolgokat, mint ahogy a barátom. Elég érzékeny vagyok es ha valami bánt akkor en azonnal elmondom es sokszor nálunk is sírás a vége. De meg tudjuk beszélni es utána én is rájövök, hogy nem vagyunk egyformák és amit ő mond vagy csinál nem kell mindig komolyan venni. És tudom hogy ha meg is bánt nem szándékosan teszi. Szerintem ha a barátnőd azt mondja, hogy tudja, hogy túlreagálta, akkor ő is megérti, hogy ezekből nem kéne sokat kihozni, de amikor frissen történtik egy ilyen, akkor nem lehet reálisan átgondolni, mert az érzelmek uralkodnak.
2021. jan. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Ezek szerint akkor másokkal is előfordul az ilyesmi és ez nem ok a szakításra. Remélem ezeknél a kis félreértéseknél nagyobb bajunk sose lesz. :)
2021. jan. 27. 15:26
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Ahol azt mondják, hogy sosincs ilyen, ott vagy nem kommunikálnak, vagy hazudnak. Bármikor mondhatsz valamit, ami rosszul sül el, félreérti, vagy ami az emberek 99%-nak nem lenne bántó, de pont neki igen.



Értelmes emberek ezen túllépnek mindkét oldalról, ő is tudja, hogy nem beletaposni akartam, hanem egy szerencsétlen mondat/szituáció adta így ki

2021. jan. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Oh nálunk is van, pedig tényleg harmonikus a kapcsolatunk, de néha kicsúszik valami baromság a számon. Vagy éppen en vagyok olyan passzban, hogy teljesen máshogy jön le egy poén, vagy ártatlan kijelentés, és megbántódom.


Pl múltkor römiztünk, és személyes sértésnek vettem, hogy a párom rákérdezett, hogy mit számolgatom már annyit a lapjaimat? (Nekem a szar matek tudásom óriási törés az életemben, tök sokáig úgy gondoltam, hogy ha szar vagyok matekból, akkor értéktelen ember vagyok...) Na ettől a kérdésétől az összes vélt és valós matekkal kapcsolatos sérelmem előjött, ötödiktől kb napjainkig.


Vagy volt, hogy odaszúrtam a páromnak valamit, ami a nem túl jó kézügyességével volt kapcsolatban. Nagyon megbántottam, pedig máskor lepereg róla és poénnak veszi, de aznap rossz napja volt, rosszul esett neki.


Vannak ilyenek, én többet szoktam duzzogni, de fél órán belül mindig elsimítjuk ezeket a "hatalmas" gondokat.

2021. jan. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Senki se hibás.
2021. jan. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!