Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Engednéd, hogy a homoszexuális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engednéd, hogy a homoszexuálisok házasságot köthessenek?

Figyelt kérdés

2021. máj. 20. 21:05
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
41%
Természetesen..a szerelem szent dolog..
2021. máj. 21. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
20%

#10 Meggyőztél. Ilyen szempontból viszont ők is megérdemelnék, hogy hivatalosan is hozzátartozónak számíthassanak.

De a nyilvános párként mutatkozást akkor sem támogatom. És nem mert attól lesz meleg egy gyerek, hanem mert attól veszi természetesnek, hogy egyneműek is párt alkotnak. Márpedig akárhogy is vesszük, a természetes akkor is a heteró kapcsolat marad mindig is.

És a természetest ne keverjük össze a mindennapossal.

#4

2021. máj. 21. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
33%
Nem...sőt, azt is belökném a dunába, aki kitalálta, hogy fogadhatnak gyereket.
2021. máj. 21. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
65%
#12 de természetes a homoszexualitás, az állatvilágban is előfordul. Most csak a mai szokások, kultúrák miatt gondolod visszataszítónak, az ókori görögöknél kifejezetten kívánatos volt melegnek lenni és csak azt tartották valódi szerelemnek, ami férfi és férfi között volt. Ott aki nem volt meleg, hanem szigorúan heteró, ugyanúgy bele volt kényszerítve ezekbe az egynemű kapcsolatokba, mint mondjuk 40 évvel ezelőttig a melegek a házasságba. A rómaiaknál is teljesen normális volt az azonos neműek kapcsolata, csak aztán jött a sötét középkor, a vallásos szabályok, a szexualitás tabusítása, szabályok közé zárása, és ebből már lassanként szerencsére kezdünk kilábalni, de azért még érezhető a maradék begyöpösödöttség. Szóval az, hogy a homoszexualitást hogyan kezeled, az abszolút kulturális eredetű, de attól még teljesen természetes dologról van szó.
2021. máj. 21. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
51%

Nem támogatom (le lehet pontozni nyugodtan). Bőven elég a bejegyzett élettársi kapcsolat. Mindenben megegyezik jogilag a házassággal, kivéve az örökbefogadás kérdése, illetve nem mehetnek mesterséges megtermékenyítésre. Szóval, amit a 10-es írt, hogy nem örökölhetnek és nem adnak ki infót a kórházban az nem igaz. A bejegyzett élettársak örökölhetnek egymás után és hozzátartozónak minősül, szóval a kórházban is kiadnak információt. Özvegyi nyugdíjra is jogosultak: "Özvegyi nyugdíjat a házastárs, a bejegyzett élettárs, az elvált házastárs és az élettárs kaphat a társadalombiztosítási nyugellátásról szóló törvényben meghatározott feltételek teljesülése esetén. "

Az örökbefogadás és a mesterséges megtermékenyítés inkább a kérdés, nem a házasságkötés. Na, azon lehet vitatkozni.

Amúgy van meleg ismerősöm és szerinte sokan nem élnek a bejegyzett élettársi kapcsolat lehetőségével sem, mert nekik nem kell papír. Szóval nem igaz, hogy minden melegnek kell a "papír". Akinek igen, az menjen bejegyzett élettársi kapcsolatot kötni. De ez nem házasság, mert a házasság egy férfi és egy nő életközössége.

2021. máj. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
51%
Engem is le lehet pontozni, de szerintem a melegeknél semmi értelme. Teljesen más kapcsolati téren a felfogásuk, mint egy hetero párnak. Ez a házasság is csak azért téma ezekben a körökben, mert tilos. Alapvetően 10/9 meleg párra nem jellemző az a fajta komoly kapcsolat ami a heteroknál van. Egyszerűen másképp élik az életüket. Én gyereket se adnék nekik örökbe pl. Az más kérdés ha természetes úton lesz nekik valahogy. (Mert ilyen is van.) Ez most a "nagy nyugaton"a divat...egyébként a világ országainak 80%-ban elítélendő dolog...amivel egyet is értek. Viszont ha mondjuk legalább 20 éve együtt vannak (hivatalos élettársi kapcsolat) akkor örökölhessen és minősüljön a családtagjának. Egyébként ilyet meg ritkán fogsz találni aki 20 éve ugyanaz mellett van...nem monogám típusok alapból...
2021. máj. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
66%
Igen. Nem nagyon foglalkoztat a dolog, és amúgy is csak formaság. Meleg vagyok, de én pl. biztosan nem kötnék, akármilyen stabil, több éves kapcsolatom is van, ami nekem egyébként is fontos (nem az a k.rvlkodó meleg vagyok, mint a melegek 80%-a, akik alapján jogos a megbélyegzés khmmm.). Engem taszít a dolog, de most aki akar az miért ne köthetne? Nem tudom ki az, aki ilyenek miatt nem tudna aludni. Maximum ilyen Budaházi, meg habzószájú szélsőbalos kaliberűek.. XD Államilag természetesen, az egyházak meg majd eldöntik. Az állami, és egyházi szabályozásoknak elméletileg pedig már évszázadok óta külön kellett volna válnia, nem egymástól függeni.
2021. máj. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
37%
Nem. Ez egy keresztyén országban elfogadhatatlan, nem normális dolog.
2021. máj. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem ez a kérdés ékesen bizonyítja, hogy megérett a világ a kárhozatra!

A házasság nem csak egy darab wc papír, amivel bármilyen hátsót kitörölhetünk! Egy életre szóló szövetségkötés, ami biztosítja az erkölcsös társadalom fennmaradását.


Semmilyen tudományos bizonyíték nincs arra, hogy az emberek homoszexuálisnak születnének.

A homoszexuális zavarok gyakran lelki sérülések eredményeképpen alakulnak ki. Ezek lehetnek morális, vagy lelki fejlődéssel kapcsolatos problémák, vagy mindkettő.

A felszínes könnyedség és boldogság, amit időnként homoszexuális emberek kifejeznek, valójában mély sérüléseket fed el. A valóságot klinikai statisztikák mutatják, miszerint a melegek körében kimagasló a partnerek valogatása, a hűtlenség, a kabítószer fogyasztás, a depresszió, az öngyilkosság, a családon belüli erőszak és az olyan nemi betegségek, amelyek közvetlenül összefügnek a hoszexuális életmóddal.


Mindemellett hagy jegyezzem meg, hogy a gyermekmolesztálási esetek száma a "házasságban" elő homoszexuális szülők háztartásaiban a legnagyobb arányú, és szintén az ebben a családmodellben felnevelkedett gyerekek tudják serdülőkorukban legkisebb arányban elképzelni magukat házasságban, illetve szülőként.


"Amikor egy szülő hiányzik — bármilyen okból is — egy gyermek már eredendően sérül. Ebből a szempontból a szülők tartoznak a gyermekekhez, semmint a gyerekek a szüleikhez. Be kellene látnunk, hogy végső fokon a polgári házasság előjogaira a gyermekek érdekei miatt van szükség, és nem a felnőttekéért. A gyermekeknek joguk van ismerni a származásukat, és nem kezelhetjük úgy őket, mint valami árucikkeket. Az azonos nemű szülőség — mely egyre inkább belekeveredik az emberkereskedelembe, különösen a mesterséges megtermékenyítés eljárásai által — tudatosan megfoszt egy gyermeket az édesanyjától és/vagy az édesapjától. A "házasság egyenlőségének" programja elvárja, hogy az ilyen gyerekek egyedül viseljék a terhét ennek az elemi sérelemnek, elnyomva azt, csendben.

Úgy érzem az emberek semmit nem tanultak az évezredek hibáiból!

2021. máj. 25. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
80%

#19

Sok heteroszexuális pár se szül gyereket.

2021. máj. 25. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!