Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Engednéd, hogy a homoszexuális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engednéd, hogy a homoszexuálisok házasságot köthessenek?

Figyelt kérdés

2021. máj. 20. 21:05
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Nem.
135 szavazat
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
85%

Mi az, hogy engedném -e? Több lennék tán, hogy én engedjem?

Mi közöm hozzá? Neked mi közöd hozzá?

Két ember szereti egymást.

Kössenek

2021. máj. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
90%
Felőlem csak tessék.
2021. máj. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
1. Éppen ezért tettem fel a kérdést. Semmi kivetnivalót nem látok benne. Ha szeretik egymást, nekik is joguk van a boldogsághoz.
2021. máj. 20. 21:10
 4/21 anonim ***** válasza:
33%

Akkor jövök legyen akit le lehet pontozni. Mert én abba a rétegbe tartozok, aki azt mondja, legyenek boldogok, de a négy fal között.

Van meleg meg mindenféle identitású ismerősöm, szeretem őket mint ember, de a szexualitásuk, a heterótól eltérő identitásuk nem tartozik a felnövő gyermekekre. Meg úgy általában senkire magukon kívül.

2021. máj. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
76%
Hú 4-es, te aztán keveset tudsz a biológiáról :D Persze ha egy gyerek lát két bácsit kézenfogva az utcán, tuti, hogy meleg lesz mire felnő :D
2021. máj. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
41%

Igen, komolyan...de, csak 1 feltétellel!

A többes házasságot is engedélyezzék, hogy bemutathassam a feleségemnek a barátnőmet.

2021. máj. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
71%
De csak azzal a feltétellel, ha én maradhatok heteroszexuális.
2021. máj. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
72%
Ha rajtam múlna, igen. Én mindenképp támogatom!!!
2021. máj. 21. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
7%
Csak ha mind a két csaj jól néz ki.
2021. máj. 21. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
82%
Sokan azt gondolják, hogy ez azért olyan fontos nekik, hogy kimutassák a szerelmüket. Szerelemhez nem kell házasság. Sokkal földhözragadtabb dolgokhoz viszont sajnos igen. Hiába él együtt évtizedekig két ember, a kórházban semmilyen információt nem kaphat róla, mert nem családtag. A házat, melyben leélték az életüket nem örökölheti meg a másik. Nincs özvegyi nyugdíj utána. Ezek mind olyan helyzetek, amelyek önmagukban szomorúak, tragikusak. A házasság ezért nemcsak egy papír.
2021. máj. 21. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!