Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért nincs ennyire kedvem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs ennyire kedvem a férjemmel lenni?

Figyelt kérdés
Lassan 1 éves lesz a gyermekünk, de amióta megszületett sajnos a házaséletünk nagyon ellaposodott. Férjem egyre nehezebben viseli hogy alig vagyunk együtt. Szinte minden nap próbál közeledni esténként vagy hétvégente napközben is de sajnos nekem egyáltalán nincs kedvem hozzá. Lassan 3 éve hogy megismerkedtünk, és 1 éve vagyunk házasok. Eleinte minden jól működött köztünk igaz csak 1 éve élünk együtt. Azelőtt se voltunk túl sokat együtt de még mindig többet mint most és kedvem igényem is volt rá. Amióta szültem annyira passzív kedvetlen lettem és nap végére iszonyatosan elfáradok mire le tudok feküdni az ágyra. Sajnos segítség mellett is úgy érzem magamat mintha egyedül csinálnék mindent a gyerek körül. Terhesen még volt vágyam az együttlétre de a férjem nagyon féltette a kicsit így nem akart a 9 hónap alatt együtt lenni. Kétszer már voltunk együtt nyaralni kettesben akkor minden jó volt kedvem is lett az együttlétekhez és hirtelen aktívnak boldognak éreztem magam kicsit. Nem tudom hogy lesz e még ilyen alkalom hogy kettesben el tudjunk menni valahova, mert anyósomék is egyre fáradtabbak ahogy segítenek nap mint nap nekünk. Tudom hogy gyerekkel viszont már sosem lesz ugyanolyan egy nyaralás mint kettesben. Annyira eltávolodtunk a férjemmel emiatt hogy nincs köztünk semmi intimitás csók, ölelés, simogatás. Mindig későn ér haza a munkából így estig a gyerekkel van főként és csak egy üdvözlő puszira jut időnk. Én sem tudom hogy miért lettem ennyire kimerült levert kedvetlen lassan 1 éve.
2021. máj. 18. 10:10
 1/9 anonim ***** válasza:
37%
A gyerek tönkreteszi a kapcsolatokat.A ferjed pedig leakaszt egy szeretőt,mert nem lesz más választása,de akkor ne legyél megsértődve.
2021. máj. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem beszéld meg vele, hogy nemtudod hogyan tovább, de szeretnéd ha visszatérnél a normális kerékvágásba és ehez q segítségét kéred. Talán egy pszichológus tudna segíteni.
2021. máj. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Rosszul közelíted meg a dolgot. Nem lesz többé normális kerékvágás, nem lesz többé ti ketten. Hárman vagytok, mihelyst ezt elfogadod könnyebb lesz.
2021. máj. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
Mitől vágynál rá, ha alig vagytok együtt? Téged egész nap taperol a gyerek, ő hazaér, gondolom "segít" fél órát, órát, amíg rájöhetsz, hogy ki vagy egyáltalán miközben elmosogatsz, aztán csodálkoztok, hogy este tízkor nem kapcsol be magától a libidód, hanem inkább aludnál, ha esetleg arra azért vágysz, hogy átöleljenek. Gondolom, nyaralás alatt tudtatok beszélgetni is előtte, azért volt jobb a helyzet. A gyerek az ilyen műfaj, tudatosan rá kell szánni, hogy te is rendszeresen lehess egyedül vagy felnőtt társaságban, és mondjuk kitűzni kéthetente egy napot, amikor kettesben vagytok akkor is, ha piros hó esik. Ha ehhez az kell, be kell vonni nagymamát vagy bébiszittert.
2021. máj. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%
A másik kérdés, hogy a férjed mindig ilyen későn ért haza, vagy gyanús-e neked, hogy a munkába menekül.
2021. máj. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
96%
Én azt nem ertem hogy ha gyereket vallal valaki mit vár? Nem lesz ugyanolyan mint regen. Mindig estig dolgozni is tulzas. Nem hiszem hogy ennyire kell a penz.
2021. máj. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
82%

Tehát 2 éve voltatok együtt, amikor összejött a gyerek. Rendesen összecsiszolódni sem tudtatok, nem éltetek együtt eleget, ennek ellenére hamar házasodtatok is, még a rózsaszín ködben.


Most pedig hogy vannak problémák eltávolodtatok és ellaposodott a kapcsolat. Csak az a baj, hogy jöhetnek a gyereknél nagyobb problémák is és ha ezzel nem tudtok megbirkózni, akkor nem sok esélyetek van együtt az életben. A gyereket már nem csinálhatjátok vissza, szóval valóban érdemes lenne leülni és megbeszélni a dolgokat.

2021. máj. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
20%

Tehát nem is töltöttetek geyütt időt lényegében, máris teherbe estél.

Ciki, és nem fog változni, sőt, haogy idősödik a kölyök csak több tennivaló lesz körülötte ;)


Dackorszak is hátravan, stb. Ebből vszeg válás lesz, de ti főztétek.

2021. máj. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Szoptatsz még? A szoptatásért felelôs hormonok sok nônél lenullázzák a libidót. Nálam is így volt, de a szoptatás abbahagyásával jobb lesz.

Szedj vasat, D vitamint. Vitaminhiánytól is lehetsz fáradt. Egy pajzsmirigy hormont is érdemes lenne nézetni.

Ha szervi ok nincsen, akkor pedig marad az odafigyelés, próbálkozás. Csók, érintés miért nincsen? Ez egy nehéz idôszak, de ha szeretitek egymást, akkor visszahozhatjátok az intimitást a kapcsolatba.

2021. máj. 19. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!