Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nem élvezem a szexet a férjemm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem élvezem a szexet a férjemmel. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tehát kívánom meg minden de nem élvezem. Jobb lenne ha hosszú előjáték lenne de mire elalszik a gyerek marad az egészre 10 perc kb. Én szeretnék új dolgokat is kipróbálni de ő nem igazán. Így viszont nekem nem jó. Azt sem tudom hogy hozzam fel neki mert nem akarom hogy félre értse. Vagy ez lehet csak átmeneti időszak?
2020. nov. 27. 23:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Néma gyereknek...
2020. nov. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
98%
Mi az, hogy marad az egészre 10 perc? Siettek valahová?
2020. nov. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

1. Szólj neki. Kb ezt így el is mondhatod neki, ahogy nekünk leírtad.


2. Néha adjátok le a gyereket a nagyihoz, vagy valahová ott aludni.

2020. nov. 28. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Élvezd.
2020. nov. 28. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
16%
Szerető?
2020. nov. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Elalszik a gyerek. Bementek a hálószobába, leültök az ágyra. Majd elkezded mondani. “ Figyelj Pista, mi lenne ha kicsit több előjáték lenne? Az utóbbi időben nekem így annyira nem volt jó, hogy kapkodtunk, kevésbé volt élvezetes, sokkal jobb lenne, ha több időt szánnánk egymásra.” Ezt követően pedig negyed órával tovább fent maradtok az átlaghoz képest.
2020. nov. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%

Hát mondjuk ha nem akarod neki megmondani, akkor irányitsad szex közben: csókolj meg, markold meg a seggem, simogasd a cicim, nagyon jó, még ne hagyd abba, tökéletesen csinálod stb. Amikor meg elég neked, akkor meg mondd , h vadul szexelj meg. Reméljük veszi a lapot és nem unja meg 2 perc után.

Új dolgoknál mire gondolsz? Ha uj póz, akkor feküdj úgy, ha szerepjáték, akkor öltözz fel és ugy várjad stb. Vágj bele, irányítsd.

Aztán szólj, h mi lett az eredmény.

2020. nov. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!