Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megfordult már a fejedben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megfordult már a fejedben a megcsalás (Vagy már meg is tetted) mert hiányzott, hogy szeressenek?

Figyelt kérdés

Szóval, hogy nem (Csak) szexről szólt volna.

Mondjuk sok éves házasság, és hiányzik az ölelés, bújás, szeretgetés.

Pároddal már jó ideje nincs ilyen, és az önbecsülésed is padlón.

Ill. aki meglépte, mi történt?


2021. máj. 15. 15:14
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
82%
A házasságom 13 éve tart. Sokat veszekszünk, nincsenek közös programok, alig beszélget velem, alig van itthon. Sokszor elmondtam neki h boldogtalan vagyok, nem érdekli. Elvan nélkülem is, ha vagyok úgy is jó, ha nem vagyok úgyis. Van gyerek is. Ő éli az életét, "velem". Csak akkor közeledik ha szexet akar. Milyen kapcsolat az ilyen? Nem kerestem, de jött az életembe valaki, végre élek. Most mit tegyek hagyjam veszni? Nem fogom. Válni jelenleg nem fogok. Gerinctelen? Lesz arom. Évek óta tűrök, hol ez hol az miatt. Végre boldog akarok lenni, azt akarom h szeressen valaki. Nem érdekel ki mit gondol, már nem.
2021. máj. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
80%
Nem tudom, a parom es en is kapcsolatban voltunk (o hazassagban, gyerekkel) amikor megismerkedtunk, elcsattant egy csok, en par nappal utana, o egy honappal kesobb elkoltozott otthonrol. Azota eltelt egy ev, szerelmesek vagyunk, egyutt is elunk, es a valas is folyamatban. Igy is lehet, szerintem igy tisztessegesebb, de en aztan nem itelkezek senki felett.
2021. máj. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
21-22 Köszönöm hogy leírtátok. Remélem mindenki megtalálja a maga boldogságát
2021. máj. 16. 13:01
 24/24 anonim ***** válasza:
63%
Kifogásokat mindig lehet találni, de ettől még a megcsalás patkányság, gerinctelen dolog. Az ilyen ember saját magát alacsonyítja le, szánalmas.
2021. máj. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!