Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megfordult már a fejedben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megfordult már a fejedben a megcsalás (Vagy már meg is tetted) mert hiányzott, hogy szeressenek?

Figyelt kérdés

Szóval, hogy nem (Csak) szexről szólt volna.

Mondjuk sok éves házasság, és hiányzik az ölelés, bújás, szeretgetés.

Pároddal már jó ideje nincs ilyen, és az önbecsülésed is padlón.

Ill. aki meglépte, mi történt?


2021. máj. 15. 15:14
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ilyen helyzetben soha nem a megcsalás fordult meg a fejemben, hanem a szakítás. Mit érek azzal, hogy megcsalom? Attól baromira nem lesz jobb a kettőnk kapcsolata, nettó baromság így megoldani a hiányérzetet.
2021. máj. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

De unom már a sok ítélkező lepontozót. Komolyan, mint a dedóban

11-es az élet, -ha legalább itt visszaolvastad volna- nem ilyen egyszerű

Nem mindig állhatsz fel csak úgy. Vannak aki évekig várnak egy -egy hitel miatt, vagy maradnak a gyerek miatt. Vagy nem tudnak külön lakást venni

2021. máj. 15. 16:39
 13/24 anonim ***** válasza:
54%
Az ilyen kapcsolatokban gondolom a feleség mindent megkap, gyengédséget, szeretetet, csak van olyan galád, hogy nem viszonozza szegény szerencsétlen férjecskéjének... így van, igaz?
2021. máj. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

13 Hú de unalmas hímsovinszta banya vagy te. Most szólok előre, innentől nem reagálok az irritáló emberek még irritálóbb kötekedésire.

Te anyám, száz, hogy elhanyagolod a párod


(vicc a dologban, hogy még a kérdésben sincs, hogy csak a férj lehet elhanyagolva, de őszintén örülök, vagy inkább nem örülök, hogy megszólítva érezted magad)


Ja és azért válaszolok (most először és utoljára: igen, szívecském rengeteg eset van, hogy az egyik fél (oppárdon csakis a férj) kiteszi a lelkét is a párjáért, és nem kap viszonzást. Újdonság? Nézz szét a házad táján :)


Gondolom nem ugatnál itt, ha nők írtak volna elhanyagolásról.


És persze tudom most kezdesz el ezer kommentet ontani, míg le nem butítod a posztot

2021. máj. 15. 18:01
 15/24 A kérdező kommentje:
*nem hímsov. =feminista
2021. máj. 15. 18:02
 16/24 anonim ***** válasza:
56%
Szóval ha valaki nem a szád íze szerint válaszol az csak szar ember lehet... ééértem... 🤣
2021. máj. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
73%
Nyilván nők is vannak elhanyagolva, de nekem nők nem panaszkodnak, csak pasik. Egy ideig próbálják helyrehozni,erőltetni is a kapcsolatot, aztán feladják. Onnantól kezdve egyik fél sem fogja a másiktól megkapni a törődést. Aki pedig vágyik rá, az el fog menni. Én senkit semmire nem buzdítok, de egyszer élünk, és éljük azt jól. Én vágyom a gyengédségre, vágyom megadni és megkapni, az olyan jó.
2021. máj. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

Tudtam, hogy nekiállsz pofázni. Te vagy a megcsalós, szerencsétlen, férfigyűlölő helyi troll. Mindenhol ott vagy. Hogy nem veszed észre, hogy még itt is utálnak? Hihetelen


Na tényleg többet nem válaszolok de ez még bent maradt. Kretén vagy, és még annyit sem érzékelsz, hogy nem is volt olyan kérdés, hogy KINEK MI a véleménye, hanem történeteket vártam, és SEHOL SENKI sem ítélkezett erre jöttél te idehányni szokás szerint a nyomorodat

2021. máj. 15. 18:08
 19/24 A kérdező kommentje:
17 Én is ezt tapasztalom.
2021. máj. 15. 18:08
 20/24 anonim ***** válasza:
53%
"A stílus maga az ember". Ne vedd magadra... ja de igen, mégis 🤣
2021. máj. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!