Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Elfogadnátok, hogy a férjetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfogadnátok, hogy a férjetek legjobb barátja lesz az a lány, akivel előtte lebukott, hogy szexchatel?

Figyelt kérdés

Egy helyen dolgoznak, tavaly lebuktak. Megbocsátottam férjemnek, majd a hónapok alatt legjobb barátok lettek. Nyilvánvalóan a munkahelyen és online is beszélgettek.

Nekem az lett volna az evidens, ha a megbocsátásom után lezár mindent ezzel a csajjal.

Nem csal meg vele... de hogyan lehet ilyen előzménnyel megbízni benne?



2021. ápr. 19. 15:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
21%
Figyu velem is beszélget online egy férfi kollégám szexről. De nem akar tőlem semmit.
2021. ápr. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
94%
Sehogy. Nagyon hihető, hogy a szexcsetpartnered lesz a "legjobb barátod" pár hónap alatt. Na persze. Nagy madár vagy, ha ezt bekajálod és eltűröd.
2021. ápr. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
92%
Ilyen előzménnyel soha semmilyen körülmény mellett nem lehet benne megbízni. Akkor se, ha nem dolgoznának együtt.
2021. ápr. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Igen, én is ezt érzem. És engem baszogat, hogy ilyen előzmények után miért nem bízom meg benne ugyanúgy, mint azelőtt.

Szerinte normális az, hogy olyan chatprogramon beszélnek, ami minden kilépés után automatikusan törli magát. (Az én érdekemben, mert félreérteném)

Mondtam, hogy akkor hívja át (mint ahogy a barátait is szokta), hiszen a férfi haverjaival is jóba vagyok. De nem akarja, mert a kiscsaj nem velem akar jóba lenni, hanem vele, illetve olyan fura lenne szerinte...

2021. ápr. 19. 15:45
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

4


Na jóvan itt már nincsenek kérdések. Összepakolnék neki és mehet is a kis barátnőjéhez. És nem is azért mert megcsalás, de olyan szinten vesz téged semmibe mint a ház. Kitörlődött üzik, privát talik, téged meg sem akar ismerni. Nagy barátok ezek, még a végén olyan jóban lesznek, hogy lyuksógorok lesztek. Na ezt már nem.

2021. ápr. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
nem turnek ilyen megalazast, kiadnam az utjat.
2021. ápr. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Pft, a nagy lóf-szt.
2021. ápr. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Teged most pakoltak at a leertekelt aruk polcra. Ha egyetertesz ezzel, hogy ennyit ersz, akkor veszekedj vele heteken, honapokon keresztul, ha nem, akkor meg azonnal meghuzod a hataraid, akkor is, ha valas lesz belole. Ha jol sejtem fuggosegi viszonyban vagy a ferjedtol, mert o kajanul beint neked, te meg nyelsz egyet, de ez nem mehet a vegtelensegig. Tudom, hogy azt szeretned, hogy a masik fel tunjon el orokre, de ez lathatoan nem fog megvalosulni. Itt te tudsz eltunni a kepletbol. Addig, amig ez a te valasztasod. Lehet holnap mar arrol chat-elnek, hogyan dobjanak ki teged a lakasbol. Az mar nem a te dontesed lesz es joval megalazobb.
2021. ápr. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Nyilvánvaló hogy megcsal, csak túl idióta vagy beismerni.

Semmi önbecsülésed nincs vagy mi? Normális ember már elküldte volna az anyjába.

Vagy esetleg ő tart el, hogy kénytelen vagy mindent tűrni?

2021. ápr. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Nem idióta vagyok, csak szeretem.

Mondhatjuk, hogy ő tart el, de ez részben igaz. Két kis gyerekkel vagyok itthon viszonylag jó Gyeddel, de persze ez nagyjából fele az ő fizetésének.

Tudom, hogy nem csal meg ezzel a csajjal (mert miután lebukott a szexchateléssel elkezdtem nyomozni és sajnos az derült ki, hogy a kapcsolatunk elején már másokkal megcsalt). Elviekben a gyerekek meg az, hogy családdá váltunk megváltoztatták.

Csak akkor nem értem, hogy miért csinálja ezt.

Megmondtam neki, hogy egyszer meg tudtam neki bocsátani, de többet nem fogok.

Kivülről nézve én is úgy látom a dolgokat, mint ti... De benne teljesen másképp.

Lehet mégis idióta vagyok.

2021. ápr. 20. 14:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!