Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Elfogadnátok, hogy a férjetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfogadnátok, hogy a férjetek legjobb barátja lesz az a lány, akivel előtte lebukott, hogy szexchatel?

Figyelt kérdés

Egy helyen dolgoznak, tavaly lebuktak. Megbocsátottam férjemnek, majd a hónapok alatt legjobb barátok lettek. Nyilvánvalóan a munkahelyen és online is beszélgettek.

Nekem az lett volna az evidens, ha a megbocsátásom után lezár mindent ezzel a csajjal.

Nem csal meg vele... de hogyan lehet ilyen előzménnyel megbízni benne?



2021. ápr. 19. 15:24
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Tehát az alapján lett egyértelmű, hogy most nem csal meg, hogy kiderült már korábban megtette. Most ezt én nem értem? Semmi nem változtat meg egy csalfa férjet, te csak kapaszkodsz az utolsó szalmaszálba is, mert ami nekünk egy cikis megcsalós sztori, az neked az életed. Készülj fel a válásra, nem kell rögtön meglépni, de anyagilag és érzelmileg trenírozd magad arra, hogy előbb-utóbb menni kell. Ha elhagyna, akkor ne érjen váratlanul a helyzet.
2021. ápr. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Nezd, te tudod, hogy mekkora a mozgastered, meddig feszitheted a hurt. Mas mar lelepett volna, neked ez nyilvan nem adott. Adhatnal neki ultimatumot, letilja uj munkahely stb, nyilvan ennek is vajmi keves eselye, hogy pozitiv kifutasa lesz. Marpedig akkor csak az marad, hogy nyelsz es keszulsz a kiugrasra. Gyujtsd a penzt, old meg a lakhatast, majd add be a valopert. Te tudod milyen ember, ha otthagyna penz nelkul, akkor titokban, majd a birosag kiertesiti, ha meg tudsz vele egyezni, akkor mondd el, hogy mi fog tortenni. A lenyeg, hogy legyen penzed es terved, akkor nem fogsz kenyszerhelyzetbe kerulni. Kulonben vegignezheted, ahogy ok egyre jobban egymasba tekerednek.
2021. ápr. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeretett sosem, de te meg olyan o...toba vagy, hogy bekajáltad, "a gyerek megváltoztatja"-dumáját.

Aha, persze :D


Vagy lépj ki belőle - sok nő neveli egyedül a gyerekeket, mert dolgozik ;) -, vagy ne nyafogj.

2021. ápr. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem normális dolog. És ahogy fentebb is írták ez nem sima megcsalas hanem a tisztelet teljes hiánya te feléd. Azt írtad nyomoztal és vele nem csalt meg. Nem tudom te hogy vagy vele, de nekem egy házasságban már az is hűtlenségnek számít, ha a gondolataival, beszedével válik azzá. Én nem tanácsolom azt hogy válj el tőle. Hogyan is jönnék én ehhez, és a kérdésed sem erre vonatkozott. De azt mindenképp gondold át és beszéld meg vele, hogy mennyire vagy te fontos, és mennyire számítasz te neki ezzel a csajjal szemben. És, hogy fordított helyzetben ő mit várna el tőled.

Az is egy opció lehet ha beszélnél a nővel. A te férjedről van szó , szóval simán kérdőre vonhatod, hogy hogy gondolja, hogy ilyen bizalmas kapcsolatot tart fent a férjeddel, főleg azután a szexchat után.

2021. ápr. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudnám elfogadni. A lebukás után, ha velem akart volna maradni, megkértem volna, hogy ne beszéljen többet a lánnyal. Se élőben, se online. Töröljék egymást a platformokról is. Ezt a chat felületet nem is értem...ha nincs rejtegetni valóm, minek megyek egy ilyen oldalra? :( A jelenlegi helyzetben a munkahelyváltást találnám az egyedüli opciónak, ha a család mellett teszi le a voksot a "barátnő" helyett.
2021. ápr. 23. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Mi lett veletek?
2023. júl. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!