Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megfordult már a fejedben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megfordult már a fejedben a megcsalás (Vagy már meg is tetted) mert hiányzott, hogy szeressenek?

Figyelt kérdés

Szóval, hogy nem (Csak) szexről szólt volna.

Mondjuk sok éves házasság, és hiányzik az ölelés, bújás, szeretgetés.

Pároddal már jó ideje nincs ilyen, és az önbecsülésed is padlón.

Ill. aki meglépte, mi történt?


2021. máj. 15. 15:14
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
46%
Az én szeretőm meglepte és nagyon boldogok vagyunk együtt. A feleségétől semmit nem kap. Évek óta.
2021. máj. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nem tud válni és veled lenni így?
2021. máj. 15. 15:20
 3/24 A kérdező kommentje:
Illetve még annyit, hogy direkt így is találtatok egymásra, vagy meglepte hogy szeretetet kap?
2021. máj. 15. 15:20
 4/24 anonim ***** válasza:
53%
Akkor még én is házas voltam,azóta elvaltam. Nem miatta, rossz volt már a házasságom. Fel újrakezdeni az életet. A szülei sem értenek meg. Van két kisgyerek. Őket nem akarja otthagyni. Nyilván szóba került a közös élet, gondolkodunk a megoldáson. Messze is lakik, nekem kellene költöznom. Nem egyszerű.
2021. máj. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Hát drukkolok
2021. máj. 15. 15:24
 6/24 anonim ***** válasza:
51%
Nagyon jólesik neki,hogy szeretet kap és törődést. An annyira szivesen megadom neki. Furcsa ez számára,mivel otthon évek óta nem kapott ilyet. És az önbizalma a béka feneke alatt volt már. Most próbál helyrejonni
2021. máj. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
50%
Köszönöm. De még így is nagyon jó. Két napot van nálam egy héten. Itt is alszik. Olyankor mindig nagyon jó.
2021. máj. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
6 Én nem értem, hogy hanyagolhatják el a párjukat (egymást) úgy az emberek, hogy szeretetéhsége legyen és vágyjon egy ölelésre. Nekem ez roppant szomorú
2021. máj. 15. 15:28
 9/24 anonim ***** válasza:
36%
Nem tudom. A feleség szülés után megszüntetett minden figyelmét,gondoskodást,bujast. Minden közeledést elutasított. Állandóan meg kellett alazkodnia és könyörögnie kellett a szexert. Mindenért.
2021. máj. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
szép...
2021. máj. 15. 15:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!