Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Jogos ha ez nem tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos ha ez nem tetszik nekem? Férjem haverjai?

Figyelt kérdés

Általában hétvégén itt isznak nálunk a kertben. Nem mindig, de elég sokszor. Éhesek lesznek. Erre a férjem megeteti őket a kajánkból.

Most is megettek 30 dkg sajtot, 20 dkg Felvágottat, egy fél kenyeret. Ezeket most vettük csütörtökön, hogy legyen otthon kaja. Maradt még sajt, mert volt a fagyasztóban, kenyér is, meg sonka is.

De most komolyan, miért itt zabálnak?

Vagy rosszul gondolom?

Nem azt mondom hogy minden hetvegen ez van, de elég sokszor volt már ilyen.


2021. máj. 15. 06:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
A 7-esnek teljesen igaza van. Ha a férjed balfasz ehhez, bátran mondd meg a következő alkalommal, hogy tessék, ez itt a közeli pizzéria telefonszáma, innen tudnak rendelni, és legyenek kedvesek így csinálni ezentúl, mert nem marad itthon a gyereknek kaja. Nem olyan bonyolult ez.
2021. máj. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Tehát eleve szr a házasságotok, ennyit nem tudtok megbeszélni, a párod konkrétan lesza..., hogy mit kérsz tőle, de te még szülsz is ebbe a "remek" kapcsolatba.


Grat, nem adok másfél hónpaot és a hajadat fogod tépni az idegtől. Ott lesz a kölyök, aki sír, visít, te éjszakázol, a férjed meg nagy ívben tojik rátok meg a kérésedre.

2021. máj. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nekem fura, hogy sajnálod a kaját a férjed barátaitól. Nyilván, ha minden héten készülni kell nekik, az sok, de most 1x-1x bele kéne, hogy férjen...
2021. máj. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nekem úgy tűnik, itt mélyebben gyökerezik a probléma a 30 deka sajtnál. A megfogalmazásodból (pl "ezeknek") úgy tűnik, eleve nem bírod őket, vagy legalábbis azt, hogy nálatok vannak. Emiatt szerintem mindenképpen meg kéne beszélni a férjeddel a konfliktust - úgy, hogy meg is értse. Egy újszülött mellett ez sokkal nagyobb súrlódásokat fog okozni.
2021. máj. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!