Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Jogos ha ez nem tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos ha ez nem tetszik nekem? Férjem haverjai?

Figyelt kérdés

Általában hétvégén itt isznak nálunk a kertben. Nem mindig, de elég sokszor. Éhesek lesznek. Erre a férjem megeteti őket a kajánkból.

Most is megettek 30 dkg sajtot, 20 dkg Felvágottat, egy fél kenyeret. Ezeket most vettük csütörtökön, hogy legyen otthon kaja. Maradt még sajt, mert volt a fagyasztóban, kenyér is, meg sonka is.

De most komolyan, miért itt zabálnak?

Vagy rosszul gondolom?

Nem azt mondom hogy minden hetvegen ez van, de elég sokszor volt már ilyen.


2021. máj. 15. 06:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem a férjeddel beszéled meg?

"Drágám, zavar, hogy a barátaid megették előlem a hétre vásárolt ételeket. Kérlek, legközelebb gondold át előre, hogy mikor jönnek, és készüljünk több étellel. Ha nem tudod előre, akkor vegyünk tartósabb ennivalókat, amivel bármikor meg tudod kínálni őket."

2021. máj. 15. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nyilván ez már megtörtént.... Azt mondta jó, persze. Szóltam hogy ne itt zabáljon a haverja akit utálok, mert azt vettem észre bárhova megyünk, ő ott mindig éhes mindig azt mondja semmit sem evett egész nap.
2021. máj. 15. 06:37
 3/14 anonim ***** válasza:
21%

Én a haveroknak szolnék hogy hozzanak kaját én meg megcsinálom.

Akár gulyást bográcsban vagy bàrmi.

Vagy grillezés stb.


Egy asszonytol amugy is elnézik a ffiak ha háklis. Az ilyeneket nem a ffiak intézik egymás között.

2021. máj. 15. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Persze, 11 nap múlva szülök és itt van a két és fél éves gyerek, de én még ezeknek főzzek is? 😀 Jó vicc...

Nem akarom b*sztatni a férjem, ha nem jogos, ha rosszul gondolom hogy ez nem oké.

Ezért tettem fel a kérdést.

2021. máj. 15. 06:49
 5/14 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem szülj még egy pár gyereket ebbe a magasan funkcionáló házasságba, ahol a férjeddel ennyit nem lehet megbeszélni.
2021. máj. 15. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
21%

4#csak tipp volt. A ffiak is tudnak bográcskaját csinalni. Mindent meglehetne oldani. Nem a ferjed koztuk gondolom az alfa azert b.lfasz ezt elintezni.


Nem tudom mi abban a nehéz hogy a haverokkal beszelj. Te vagy a haziasszony eleve a ház "urnoje", neked kene iranyitani az eseményeket hamár a ferjed ekkora sügér.

2021. máj. 15. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyugodtan szólj a srácoknak, amikor éhesek, hogy akkor most rendelitek a kaját, mert nincs otthon elég mindenkinek, és legközelebb legyenek szívesek készüljenek kajával eleve. Így az ő szemükbe. Hátha elszégyellik magukat. A férjeddel együtt.
2021. máj. 15. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Pedig teljesen jó ötlet, ha megbeszéled velük, hogy ne egy kisgyerekes csalad heti kajáját pusztítsák már el, mert nincs ám ingyen. Legközelebb ha jönnek, hozzanak magukkal hozzávalókat, és csinálják meg együtt. Bográcsozzanak, grillezzenek, ezt a pasik is szeretik csinálni.

Mondjuk amúgy se illik üres kézzel beállítani, ha ők enni mennek hozzátok. Minimum egy kis nasit, egy üdítőt illik vinni.

Azt meg a férjeddel beszéld meg, hogy egy dolog, ha ott vannak a haverok. De az a másik, ha rendszeresen ott is esznek, és ez a ti zsebetekből megy. Viszonozzák ezt valamivel, valamilyen formában? Felnőtt embernek meg kéne értenie, hogy ez mennyi pénzbe kerül.

2021. máj. 15. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Jogos a felháborodásod, ha ez rendszeres. Máshova is járnak vendégeltetni magukat vagy csak hozzátok?
2021. máj. 15. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
12%
Szerintem ez normális, hogy ha éhesek ad enni a vendégeknek. Ez ilyen. Nagyon béna lenne, hogyha nem ad vagy pénzt kér.
2021. máj. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!