Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bejön/tetszik a pasim haverja....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejön/tetszik a pasim haverja. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ez nem oké, de a pasim haverja egy ideje nagyon bejön. Nem olyan nagyon régóta ismerem, 1 éve, és ez a vonzalom kb 2-3 hónapja tart és úgy érzem hogy kölcsönös. Néha négyesbe járunk el meginni valamit, közös programot csinálunk, de én már nehezen szánom rá magam, ugyanakkor várom hogy találkozzunk újra a sráccal. Nem volt semmilyen fizikai kontaktus, és nem is szeretném hogy legyen. Egyszerűen csak van hogy rá gondolok, hogy mennyire jól néz ki, hogy sármos, kedves, és felizgat ez a fiú.

Nagyon szeretem a párom, nem akarom megcsalni, inkább leszeretném győzni ezt a hülye érzést. Próbálom kerülni a társaságot, de akkor a párom azt hiszi hogy nem birom a legjobb haverját vagy annak a barátnőjét. Ezt meg csak nem mondhatom el neki, pedig szivem szerint elmondanám, hogy végre értse meg hogy jobb lenne ha én meg a legjobb haverja nem lennénk egy társaságba de akkor megbántanam vele szerintem. Szóval nem tudom hogy tudnék ennek a végére pontot tenni, mielőtt még nagyobb lenne a baj és elvesztenénk az uralmat.

21L



2019. szept. 24. 01:18
 1/10 Savlekotő ***** válasza:
64%
Az a baj h legközelebb meg a cuki boltos fiúra izgulsz rá majd,aztán a következőre mikor kapcsolnak a nők,h fosban vannak,és ez jel,h másokra izgulnak fel nem a párjukra,pedig el kéne mondani neki,mert ebből félre kurás lesz mert vmit nem kapsz meg nyilvánvaló,nem a barát személye a lényeg mert lesz uj izgulás alap anyag hanem h leüljetek és megbeszéljétek,ha ezt nem akarod akkor megette a fene..
2019. szept. 24. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Az előző válaszoló jól összefoglalta. Valami amire szükséged van az hiányzik a párodból ezért másban próbálod ezt megtalálni. Beszéljétek ezt meg, van e esetleg olyan dolog ami téged zavar. Ha nem tudjátok ezt megoldani akkor hagyd a fenébe ezt a kapcsolatot
2019. szept. 24. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%
Ha én egy jó kapcsolatban vagyok benne nem érdekel más, és pont. Nincs más felé fellangolás se semmi habi duma. Neked nincs meg valami a kapcsolatodban ergó nem egészséges, ezt kell helyrerakni vagy előbb utobb ugy is vége.
2019. szept. 24. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%

Ez már rég bukó.

Ilyen hülyeséget se hallottam még, hogy "beszéljétek meg."


Ennyire hülye nem lehet valaki :D

2019. szept. 24. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Miben különbözik a két pasi? Miben jobb és rosszabb az egyik mint a másik?
2019. szept. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nincs értelme szerintem így a pároddal lenni. Ha szereted, nem érzel ilyeneket más iránt

OK, nem találkozol többet a haverral. Az nem oldja meg a gondot, lesz majd más, aki megtetszik.

2019. szept. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kísértések mindig vannak. Ezeknek ellen kell állni. Ha szereted a barátodat, akkor hűségesnek kell hozzá maradnod. Egyszerűen meg kell vonnod egy határt mind magadnak, mind pedig ennek a srácnak - aki bár tetszik, de nem a barátod -, hogy eddig, és nem tovább. Az nem gondolom, hogy járható út lenne, hogy kerülöd ezt a társaságot, mert az feszültséget keltene köztetek is + a baráti körben is. Az a megoldás, hogy szimplán baráti szinten tartod ezt a kapcsolatot: te nem közeledsz jobban, ha pedig ő próbálná, akkor határozottan visszautasítod. Így a barátod is megmarad, és a baráti társaság is együtt mehet sörözni. Ellenkező esetben viszont nem csak a barátoddal mentek szét, hanem a baráti társaság is szétrobban. Jobb az ilyet elkerülni.
2019. szept. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
91%
Ez nagyon jó kezdet egy kiadós 3-mas szexhez.
2019. szept. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Amugy ha elhatarozod magad nem fog tetszeni. Gondolj arra ha a baratod nem is tart vissza hogy neki meg baratnoje van, minden este ot d.gja es vele van. Ez mar eselyes hogy kiabranditana de ha nem, akkor meg lepj valamit mert elobb utobb mas is meg fog tetszeni ahogy elottem irtak. Most hozd rendbe a kapcsolatodat vagy keso lesz.
2019. szept. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy két ember bújjon el!

Mindig akad aki megfog. Az más kérdés, hogy megcsalás lesz,vagy nem.

A kísértés ilyen,nincs mit tenni. Én is simán ráizgulok másokra,nem lehet megy egy pasiban minden.

Ezért is van,hogy ez fog még,meg az. Plusz te is változol. Fantázia,de semmi többet ne tegyél.

2019. nov. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!