Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha tetszik a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha tetszik a párom egyik haverja?

Figyelt kérdés

Kerlek ne kezdjetek el támadni, ne értsetek felre nyilvan nem lesz köztünk soha semmi, neha neha egy kis florotles.

A párommal 2 eve vagyunk egyutt, nagyon szeretjük egymast, soha nem bántanam, eszembe sem jutna megcsalni vagy valami. Egyszeruen csak nem ertem miert tetszett meg a baratja... tudjatok ilyen kis gyomor gorcsom van ha tudom h osszefutunk. Nem ertem mitol lehet. Mert kozben a parom tokeletes es szerelmes vagyok bele, de megis nagyon izgatja a fantáziámat ez baratocska. Jart mar valaki hasonlo cipőben?


2020. okt. 7. 23:05
 1/9 A kérdező kommentje:
Es tudom hogy en is tetszem neki mert neha olyan megjegyzéseket tesz, meg mondta a paromnak hogy nagy kar hogy o talalt ram elobb... szoval ezek is olyan kis zavarbaejtoek.
2020. okt. 7. 23:08
 2/9 anonim ***** válasza:
59%

Nem vakságot fogadtál. Csak izgalmas a helyzet, mert tudod, hogy nem szabad. Ha szingli lennél, valszeg nem kellene. :D 2 éve egy férfi van stabilan az életedben, nem gond, hogy kicsit más is felkelti fantázia szinten az érdeklődésed. Velem is volt ilyen, de komolyabb szintekre nem léptem volna vele, csak szimpatikus volt az illető, ami elég ritka nálam az ellenkező neműeknél.

Ha te sem vágynál vele többre, és ŐSZINTÉN nem, akkor ne foglalkozz vele, majd elmulik. Lesz még pár ilyen. Azt érezni fogod, ha valaki komolyan megfog és lépned kell...

2020. okt. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
26%

Na, akkor csak imponáló számodra, hogy másnak is tetszel, nem csak a párodnak. Jól esik más figyelme is. Szerintem ennyiről van szó.

De ha neked is tetszik, de komolyabbat nem szeretnél, egy 3-as gondolatát feldobhatod a barátodnak, ha izgat titeket az ilyesmi. (engem nem, de a párom benne lenne, ha 1x ilyen lenne... :D, csak ezért gondoltam ezt a tippet sem folytom magamba)

2020. okt. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Koszonom mindkettőtöknek! Haha a harmas nem rossz otlet xD🤔
2020. okt. 7. 23:15
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Köszi, ugyanaz voltam, 1-es és 2-es is :D
2020. okt. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
66%

Hát nem tudom, de mikor én szerelmes vagyok valakibe, olyankor nagyon nem tud kiváltani más ember belőlem ilyen érzéseket. Érdemes lenne elgondolkodnod azon, mi az a dolog, amivel nem vagy elégedett “odahaza”. Valami akár tudat alatt van, mert a másikban meg megtetszett lehet pontosan ennek a dolognak az ellentetje. Először csak a haver tetszik meg, aztán szépen lassan mindenkit hasonlítgatsz, ki miért jobb mint a tiéd. A végén pedig rájössz, hogy elmúlt valami.

Sajnos tapasztalat. :/

2020. okt. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
5%
Nyitott kapcsolat csodákra képes.
2020. okt. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
23%

Fura. Több kérdésnél is írták már azt, amikor fordított esetben férfi mesélt hasonló sztorit, hogy a nőket bezzeg ezért már mindennek elszidták volna. Hááát, valahogy most egy válasz sem szidta a kérdező nőt.


Amúgy nem tudom, szerintem ne kínozd tovább a pasid.

2020. okt. 8. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Milyen a szexualitás a kapcsolatodban, rendszeresen kielégít a barátod, annyiszor van szex ahányszor szeretnél? Hiányzik valami, vadabb legyen vagy érzékibb?
2020. okt. 8. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!