Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha férjeddel sehogy sem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha férjeddel sehogy sem sikerül megbeszélni valamit és megegyezést találni, mit teszel?

Figyelt kérdés

Ha egy probléma már huzamosabb ideig lóg a levegőben és sehogy sem tudtok megegyezni, de neked már eleged van ebből a helyzetből és mégsem változik semmi az ő részéről, csak és kizárólag az alábbi válaszokat kapod: "jól van az úgy", "majd megbeszéljük" "okés(de közbe semmit sem tesz)", "hagyjál már békén"

Hogy szeded rá az együttműködésre?

Válás pártiak kíméljenek kérem.


2021. máj. 12. 22:34
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Azert nem tudok valaszolni, mert nagyon nem mindegy, milyen jellegu es hordereju kerdesrol van szo.
2021. máj. 13. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki nagyon nem akarja, akkor nem tudsz tenni semmit...
2021. máj. 13. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy fentebb is írták,nem mindegy,hogy milyen problémáról van szó.

Igazából azt próbáld átgondolni,hogy mennyire fontos neked az életben az a probléma, amin megy a vita.

Azt gondolom te is tisztán látod,hogy változásra nincs esély.

Ha valahogyan mégis sikerül kierőszakolni akkor sem lesz tartós,mert újabb konfliktus forrása lesz.Ez csak idő kérdése.

Egyébként,ha nagyvonalakban kiírnád ide,hogy mi a probléma,akkor szerintem elfogulatlan véleményeket olvashatnál. Ahhoz, hogy ez hasznos is legyen számodra,nyitottnak kellene lenned arra,hogy esetleg a többség nem veled fog egyetérteni.

Nekem többször bejött már az életben az a fajta problémamegoldás,hogy olyan emberek véleményét meghallgattam,akik kívülállóként sokkal reálisabban látják a helyzetet.

Azt mondjuk nem mondom,hogy kellemes érzés pont az ellenkezőjét hallani annak,amit én gondolok,de ha több ember van hasonló véleményen velem szemben,akkor ott azért esélyes a dolog,hogy nem nekem van igazam.

2021. máj. 13. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
A férjem szokása, hogy egy gombócba gyûrôdve teszi a zokniját a szennyeskosárba, így viszont mosáskor a szárítógépben nem szárad meg. Mivel utálok nedves zoknigombócokat találni a tiszta ruhák között, ki szoktam egyenesíteni mielôtt beteszem. Ez eleve plusz munka nekem. Ilyenkor viszont gyakran ki is fordul a zokni. Az elején visszaforgattam, de nagyon utáltam csinálni. A saját zoknimat le tudom húzni úgy, hogy nem gyûrôdik gombócba és nem fordul ki. Nem is tart tovább így lehúzni, csak megszokás kérdése. Szóval megkértem ôt is, csinálja így. De többszöri kérésre sem volt hajlandó. Azóta az van, hogy kiegyenesítem a zoknijait, mert továbbra is utálom vizesen kivenni a szárítóból, de ha kifordul, bizony úgy marad. Kifordulva szárad meg, és úgy is tekerem össze és teszem a fiókba. Hogy a férjem felhúzás elôtt visszafordítja-e, vagy úgy húzza fel (kinézem belôle), az már az ô baja.
2021. máj. 13. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Semmi komoly dologról nincs szó, csak a mindennapi élet. Állandóan +munka van miatta a ház körül, semmire sem figyel oda. Koszos zokni mindenhol, fürdés után szennyes ruha a földön, kávés csésze a kanapé szélén, alma kocsány ahol megette ott is marad, evés után mindent ott hagy maga után, valami kiborul szét törli ahelyett hogy fel mosná, wc ülőke, cipői a folyosón össze-vissza,koszos ruhái a tiszta között és így tovább. Arról nem is beszélve hogy figyelmetlen a tárgyakkal kapcsolatában így mindig valami eltörik és persze nem hozza rendbe. Kezdek kiakadni e miatt a nemtörődömsége miatt. Régebben nem csinálta ilyen szinten. De most ha bármit szóvá teszek rögtön le ráz, vagy rám pirít hogy itthon vagyok kitelik az időmből vagy hogy én sem vagyok tökéletes.
2021. máj. 13. 09:13
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen, erre mondják, hogy lakva ismerszik meg a másik.

Hány éve vagytok együtt? Azért vagy otthon, mert van gyerek esetleg?

Eddig nem volt ennyire ilyen, akkor miatta tartotta magát, szerintem most már úgy van, hogy ez ő, ha szereted így is elfogadod. Ha ő ilyen, akkor nem nagyon fog változni.

2021. máj. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

Koszos ruhái a tiszta között: ne törôdj vele, húzza fel úgy, ha neki megfelel.

A koszos zoknijait dobáld egy sarokba, ahol nincs útban. Vagy rugdosd be az ágy alá, akkor szem elôtt sincs. Ha elfogy a tiszta, eszébe jut majd, hogy a szennyes kosárba kéne rakni.

A szétszórt cipôit is halmozd egy sarokba.

Az almacsutkát és a kávés csészét helyezd át a székére, ahol evéskor ülni szokott.


Én így csinálnám.

A szétkent dolgokra nincs ötletem, de ha a többiben lesz fejlôdés, az is valami.

2021. máj. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

Már próbáltam "kivárni" mikor mozdul meg, rakásba hagytam a fürdőben a cuccait a csészéket ott hagytam stb, de semmi. Néha nagy sohajtozva össze pakol, de ugye én vagyok a sárkány.

Persze nem arról van szó hogy nem csinálom meg, nem esik le a karika gyűrű az ujjamról, csam kezd sok lenni... Van egy totyogó és úton a másik így én sem vagyok olyan fitt pocakosan. 7 éve vagyunk együtt. Ezelőtt együtt egy kettő neki estünk a háznak és pikk pakk rendbe csapatuk majd mentünk dolgunkra. Most meg total el lustult

2021. máj. 13. 09:51
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

Megoldas? Kérj penzt takaritora!

Mutasd neki a listat hogy kik a jeloltek, hivogasd oket hazhoz mutasd be a lakast meg a ferjed, és csak tedd mellé legyszi vegzett a takarito add mar neki oda.


En már adnám fel a hirdetest

2021. máj. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

14 vagyok. Az kimaradt, hogy én nem suttyomban kezdtem el a kifordult zoknikat úgy ahogy van bepakolni a fiókjába. Teljes nyugalommal, tehát nem hisztérikusan vagy mérgesen (!) megmondtam neki, hogy "Ne haragudj, de én nem akarok több koszos zoknit visszaforgatni. Lehúzhatod úgy, hogy nem fordul ki, vagy ha nem, akkor ami kifordulva kerül mosásba, kifordulva fogom elpakolni. Rendben?"

Ô pedig azt mondta, neki így megfelel.

Szóval te is megmondhatod, hogy megcsinálod a házimunkát, ami szükséges, tehát kimosod a szennyest a szennyestartóban. Ha szeretné, hogy kimoss valamit, azt tegye a szennyestartóba. Ami nincs a szennyestartóban az nem lesz kimosva. Kérdezz is rá, "Rendben?" és ha rábólint, tartsd magad hozzá.

Sokkal hatásosabbak a kimondott szabályok, mint a csendes "majd észreveszi" hozzáállás.

2021. máj. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!